Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

cca 1900 2db érdekes magyar könyvecske: Kis ásványtan, Virágnyelv. Kissé kopott kötéssel, belül ceruzás, illetve tollas jelzésekkel, jó állapotban
13090.

Rufpreis:
1 000 HUF

1915/2. Vasárnapi Könyv - Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben, megviselt állapotban
13091.

Rufpreis:
800 HUF

1913 Az élet könyve az ifjúság és a nép számára - 40 éves jubileumi kiadás díszes dombornyomott kötésben, megviselt állapotban
13092.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol II. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban (a gerinc sérült)
13093.

Rufpreis:
1 000 HUF

Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol III. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal. belső fedlap hiányzik
13094.

Rufpreis:
800 HUF

13095.

Rufpreis:
3 000 HUF

1913-1914 Tanulók lapja 2x fél évfolyam díszkötésben, Franklin Társulat, festett egészvászon kötés
13096.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tolnai Világlexikona 1,2,3,4. kötetek Magyar Ker. Közlöny Hírlap és könyvkiadó Vállalat kiadása, Budapest, 1912-1913 díszes aranyozott kiadói félbőr kötésben, fém dombor betéttel  (Az első kötet gerince sérült a többi szép állapotban)
13097.

Rufpreis:
2 000 HUF

Világnaptár 1909. a Magyar Hírlap ajándéka előfizetőinek. Bp. 1908, Jókai ny. Kiadói félvászon-kötésben.
13098.

Rufpreis:
800 HUF

Új idők lexikona 1-24. köt. (teljes!) Bp., 1936-1942, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, néhány kötet borítása erősen sérült
13099.

Rufpreis:
5 000 HUF

13100.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben Elõszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz. 1843, Buda, Magyar kir. Egyetem betûivel, Korabeli, javított, fűzött papírkötésben. Egy helyütt a fűzés elvált. 846p
13101.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF