Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
497904
11588
161
Ismeretlen jelzéssel virágmintás aranyozott teáskanna kék virágmintás német porcelán süteménykínálóval/ chinaware teapott and cake-dish 16 cm and 27cm 498689
11589
161
Jelzés nélküli porcelán akt szobor / Chinaware nude sculpture 28cm
498235
11590
161
24000
441856
11591
161
Finom áttört ruhájú porcelán leány figura azonosítatlan jelzéssel (ruhán apró sérülések)/ Chinaware figure (little damaged) 17cm
493867
11592
161
Orosz lány népviseletben. Kézzel festett aranyozott procelánfigura, / russian hand painted chinaware figure 14x10cm
451390
11593
161
Kis porcelán kancsó / Chinaware pitcher 8cm
504488
11594
161
2500
Virágokkal díszített porcelán szószos tál kiskanállal hibátlan állapotban / Chinaware sauce bowl with spoon in flawless condition 13x9x9cm
504335
11595
161
Festett porcelán kutya figura / Chinaware dog figure 13cm
491486
11596
161
Festett porcelán-fajansz asztali lámpa / Porcellain-fayance table-lamp 28 cm
493868
11597
161
Orosz lány népviseletben. Kézzel festett, jelzett procelánfigura, / russian hand painted chinaware figur 14x10cm
492754
11598
161
XX. század elejéből származó nagyméretű porcelán kancsó javított csőrrel / Chinaware jug (repaired) 32cm
484181
11599
161
Szolídan aranyozott, matricás porcelán bonbonier / Chinaware bonbonier 10x6x7cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF