Porzellan

Zahl der Lose: 167

Ismeretlen jelzéssel virágmintás aranyozott teáskanna kék virágmintás német porcelán süteménykínálóval/  chinaware  teapott and cake-dish 16 cm and 27cm
11588.

Ismeretlen jelzéssel virágmintás aranyozott teáskanna kék virágmintás német porcelán süteménykínálóval/
chinaware teapott and cake-dish 16 cm and 27cm

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélküli porcelán akt szobor / Chinaware nude sculpture 28cm
11589.

Jelzés nélküli porcelán akt szobor /
Chinaware nude sculpture 28cm

Rufpreis:
3 000 HUF

11590.

Kézzel festett aranyozott jelzés nélküli sorszámozott porcelán hölgy figura rózsákkal hibátlan állapotban/
Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 22x25cm

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Finom áttört ruhájú porcelán leány figura azonosítatlan jelzéssel (ruhán apró sérülések)/ Chinaware figure (little damaged) 17cm
11591.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orosz lány népviseletben. Kézzel festett aranyozott procelánfigura, /  russian hand painted chinaware figure 14x10cm
11592.

Orosz lány népviseletben. Kézzel festett aranyozott procelánfigura, /
russian hand painted chinaware figure 14x10cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Kis porcelán kancsó / Chinaware pitcher 8cm
11593.

Rufpreis:
800 HUF

Virágokkal díszített porcelán szószos tál kiskanállal hibátlan állapotban / Chinaware sauce bowl with spoon in flawless condition 13x9x9cm
11594.

Virágokkal díszített porcelán szószos tál kiskanállal hibátlan állapotban /
Chinaware sauce bowl with spoon in flawless condition 13x9x9cm

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Festett porcelán kutya figura / Chinaware dog figure 13cm
11595.

Festett porcelán kutya figura /
Chinaware dog figure 13cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Festett porcelán-fajansz asztali lámpa /  Porcellain-fayance table-lamp 28 cm
11596.

Festett porcelán-fajansz asztali lámpa /
Porcellain-fayance table-lamp 28 cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Orosz lány népviseletben. Kézzel festett, jelzett procelánfigura, /  russian hand painted chinaware figur 14x10cm
11597.

Orosz lány népviseletben. Kézzel festett, jelzett procelánfigura, /
russian hand painted chinaware figur 14x10cm

Rufpreis:
2 000 HUF

XX. század elejéből származó nagyméretű porcelán kancsó javított csőrrel / Chinaware jug (repaired) 32cm
11598.

XX. század elejéből származó nagyméretű porcelán kancsó javított csőrrel /
Chinaware jug (repaired) 32cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Szolídan aranyozott, matricás porcelán bonbonier / Chinaware bonbonier 10x6x7cm
11599.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF