Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
383911
11540
161
454378
11541
161
Virágokkal díszített aranyozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 13cm
476814
11542
161
Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán teáskészlet: kanna, cukortartó, tejkiöntő, 3db bögre és 5db tányér / Zsolnay chinaware tea set 497423
11543
161
484309
11544
161
Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán teás kanna / Zsolnay chinaware teapot 17cm
484250
11545
161
Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán bonbonier / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier 11x11x7cm
484224
11546
161
Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán csacsi figura / Handpainted Zsolnay chinaware donkey figure 11x12x7cm
495919
11547
161
19000
Hibátlan és komplett 6 személyes Zsolnay kávéskészlet / Flawless complete coffe-set for 6 persons 504301
11548
161
Jelzett Zsolnay szögletes salátás tál / Zsolnay salad bowl 27x27cm
504283
11549
161
20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér / Numbered Zsolnay dining set
486030
11550
161
Jelzett Zsolnay porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 18cm
509064
11551
161
7db nagyrészt klf jelzett Zsolnay porcelán tányér különböző méretekben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF