Porzellan

Zahl der Lose: 167

11540.

Rufpreis:
1 400 HUF

Virágokkal díszített aranyozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 13cm
11541.

Rufpreis:
1 800 HUF

Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán teáskészlet: kanna, cukortartó, tejkiöntő, 3db bögre és 5db tányér / Zsolnay chinaware tea set
11542.

Rufpreis:
3 000 HUF

11543.

Jelzett Zsolnay eozin mázas kút figura /
Zsolnay chinaware figure with eozen cover 14cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán teás kanna / Zsolnay chinaware teapot 17cm
11544.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán bonbonier / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier 11x11x7cm
11545.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán csacsi figura / Handpainted Zsolnay chinaware donkey figure 11x12x7cm
11546.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hibátlan és komplett 6 személyes Zsolnay kávéskészlet /  Flawless complete coffe-set for 6 persons
11547.

Hibátlan és komplett 6 személyes Zsolnay kávéskészlet /
Flawless complete coffe-set for 6 persons

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Jelzett Zsolnay szögletes salátás tál / Zsolnay salad bowl 27x27cm
11548.

Jelzett Zsolnay szögletes salátás tál /
Zsolnay salad bowl 27x27cm

Rufpreis:
2 000 HUF

20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér / Numbered Zsolnay dining set
11549.

20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér /
Numbered Zsolnay dining set

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzett Zsolnay porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 18cm
11550.

Rufpreis:
3 000 HUF

7db nagyrészt klf jelzett Zsolnay porcelán tányér különböző méretekben
11551.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF