Porzellan

Zahl der Lose: 167

Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán nyulak / Handpainted numbered Herendi chinaware rabbits figure 7x10cm
11516.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán nyulak /
Handpainted numbered Herendi chinaware rabbits figure 7x10cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi jelzéssel ellátott porcelán fali dísztál, fény felé tartva láthatóvá válik a mintája / Herend hold to light chinaware plate d:15,5 cm
11517.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi jelzéssel ellátott tükörben szépítkező női akt porcelán figura / Herendi chinaware nude figure 26 cm
11518.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Halacskás Herendi porcelán szelence / Herend chinaware box 12x11 cm
11519.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Herendi jelzett porcelán vázácska Apponyi mintával díszítve /  Handpainted numbered Herendi chinaware vase 6,5cm
11520.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kézzel festett Persil-mintás sorszámozott jelzett Herendi porcelán váza/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase 15cm
11521.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Kézzel festett Eton-mintás jelzett Herendi porcelán süteményes tányér /  Handpainted numbered Herend chinawale plate d:30 cm
11522.

Kézzel festett Eton-mintás jelzett Herendi porcelán süteményes tányér /
Handpainted numbered Herend chinawale plate d:30 cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Komplett 6 személyes Eton-mintás Herendi étkészlet és kávéskészlet 4x6 tányér + 6 csésze alátéttel, pecsenyés és sültestál. Hozzá pót-tányérok. Komplett és hibátlan! /  Beautiful set of Herend Eton chinaware. Set of 6. 4x6 plates, 6 cups with plates + 2 trays. With 2 large plates and additional plates. Flawless and complete.
11523.

Komplett 6 személyes Eton-mintás Herendi étkészlet és kávéskészlet 4x6 tányér + 6 csésze alátéttel, pecsenyés és sültestál. Hozzá pót-tányérok. Komplett és hibátlan! /
Beautiful set of Herend Eton chinaware. Set of 6. 4x6 plates, 6 cups with plates + 2 trays. With 2 large plates and additional plates. Flawless and complete.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Kézzel festett sorszámozott Herendi jelzett porcelán rózsa, a levelén kis lepattogzás 6cm magas
11524.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier apró rózsával (apró lepattanások a virág szirmán) / Handpainted Herendi chinaware bonbonier with small rose (small faults) 8x7x7cm
11525.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11526.

Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) /
Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézzel festett virágokkal díszített jelzett magyar BLS Herendi-emlék porcelán gyertyatartó 12cm
11527.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF