https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 167
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
508769
11516
161
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán nyulak / Handpainted numbered Herendi chinaware rabbits figure 7x10cm 402036
11517
161
0
2600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi jelzéssel ellátott porcelán fali dísztál, fény felé tartva láthatóvá válik a mintája / Herend hold to light chinaware plate d:15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
397198
11518
161
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi jelzéssel ellátott tükörben szépítkező női akt porcelán figura / Herendi chinaware nude figure 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
458947
11519
161
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Halacskás Herendi porcelán szelence / Herend chinaware box 12x11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
465596
11520
161
0
1400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott Herendi jelzett porcelán vázácska Apponyi mintával díszítve / Handpainted numbered Herendi chinaware vase 6,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
465597
11521
161
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett Persil-mintás sorszámozott jelzett Herendi porcelán váza/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase 15cm 487749
11522
161
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett Eton-mintás jelzett Herendi porcelán süteményes tányér / Handpainted numbered Herend chinawale plate d:30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
491511
11523
161
0
140000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Komplett 6 személyes Eton-mintás Herendi étkészlet és kávéskészlet 4x6 tányér + 6 csésze alátéttel, pecsenyés és sültestál. Hozzá pót-tányérok. Komplett és hibátlan! / Beautiful set of Herend Eton chinaware. Set of 6. 4x6 plates, 6 cups with plates + 2 trays. With 2 large plates and additional plates. Flawless and complete.
Das Lot is nicht erreichbar
486299
11524
161
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott Herendi jelzett porcelán rózsa, a levelén kis lepattogzás 6cm magas
Das Lot is nicht erreichbar
484177
11525
161
0
4600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier apró rózsával (apró lepattanások a virág szirmán) / Handpainted Herendi chinaware bonbonier with small rose (small faults) 8x7x7cm 497439
11526
161
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) / Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm
Das Lot is nicht erreichbar
518635
11527
161
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett virágokkal díszített jelzett magyar BLS Herendi-emlék porcelán gyertyatartó 12cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse