Porzellan

Zahl der Lose: 167

Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán minikönyv, Műszaki Kiadó, Bp. 1987., kiadói plüss kötésben, a borítón Siang noir-mintás porcelán medalion díszítés, aranyozott lapszélekkel, díszdobozban, csak 1.000db!
11492.

Rufpreis:
4 000 HUF

"25 éves a Herendi szakmunkásképzés" porcelán emlékplakett díszdobozban /  Herendi chinaware plaque 9x13cm
11493.

"25 éves a Herendi szakmunkásképzés" porcelán emlékplakett díszdobozban /
Herendi chinaware plaque 9x13cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11494.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál / Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm
11495.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Festetlen jelöletlen Herendi levél alakú kínáló tál (apró sérülés) / Unpainted unmarked Herendi chinaware bowl (small injured) 11x15cm
11496.

Festetlen jelöletlen Herendi levél alakú kínáló tál (apró sérülés) /
Unpainted unmarked Herendi chinaware bowl (small injured) 11x15cm

Rufpreis:
800 HUF

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted Herendi chinaware vase in flawless condition 16cm
11497.

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted Herendi chinaware vase in flawless condition 16cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Festetlen jelzett Herendi porcelán macska figura / Unpainted Herendi chinaware cat figure 11cm
11498.

Festetlen jelzett Herendi porcelán macska figura /
Unpainted Herendi chinaware cat figure 11cm

Rufpreis:
3 000 HUF

1942 Kézzel festett madárral és pillangókkal díszített jelzett Herendi porcelán tálka / Handpainted Herendi chinaware bowl 13,5x9cm
11499.

1942 Kézzel festett madárral és pillangókkal díszített jelzett Herendi porcelán tálka /
Handpainted Herendi chinaware bowl 13,5x9cm

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi szív alakú porcelán tálka / Handpainted numbered Herendi chinaware bowl 10x11cm
11500.

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi szív alakú porcelán tálka /
Handpainted numbered Herendi chinaware bowl 10x11cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott csipkebogyó-mintájú jelzett Herendi porcelán oroszlán lábakon álló kínáló tál / Handpainted Herendi chinaware tray 10x11 cm
11501.

Kézzel festett sorszámozott csipkebogyó-mintájú jelzett Herendi porcelán oroszlán lábakon álló kínáló tál /
Handpainted Herendi chinaware tray 10x11 cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Hand-made Herend porcelain toothpick holder 8x3x6cm
11502.

Kézzel festett jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó /
Hand-made Herend porcelain toothpick holder 8x3x6cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett Déryné Herendi egész-alakos porcelán szobor 22 cm
11503.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF