Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
516919
11492
161
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán minikönyv, Műszaki Kiadó, Bp. 1987., kiadói plüss kötésben, a borítón Siang noir-mintás porcelán medalion díszítés, aranyozott lapszélekkel, díszdobozban, csak 1.000db! 487295
11493
161
"25 éves a Herendi szakmunkásképzés" porcelán emlékplakett díszdobozban / Herendi chinaware plaque 9x13cm
497228
11494
161
30000
484195
11495
161
Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál / Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm 518631
11496
161
Festetlen jelöletlen Herendi levél alakú kínáló tál (apró sérülés) / Unpainted unmarked Herendi chinaware bowl (small injured) 11x15cm
518533
11497
161
Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted Herendi chinaware vase in flawless condition 16cm 518484
11498
161
Festetlen jelzett Herendi porcelán macska figura / Unpainted Herendi chinaware cat figure 11cm
518492
11499
161
2200
1942 Kézzel festett madárral és pillangókkal díszített jelzett Herendi porcelán tálka / Handpainted Herendi chinaware bowl 13,5x9cm 518463
11500
161
Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi szív alakú porcelán tálka / Handpainted numbered Herendi chinaware bowl 10x11cm 518554
11501
161
Kézzel festett sorszámozott csipkebogyó-mintájú jelzett Herendi porcelán oroszlán lábakon álló kínáló tál / Handpainted Herendi chinaware tray 10x11 cm 518287
11502
161
Kézzel festett jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Hand-made Herend porcelain toothpick holder 8x3x6cm
519791
11503
161
26000
Kézzel festett Déryné Herendi egész-alakos porcelán szobor 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF