Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
499347
11504
161
Kézzel festett sorszámozott Bouquet de Saxe-mintás kagyló alakú jelzett Herendi porcelán tál aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware tray in flawless condition 22x24cm
499238
11505
161
499250
11506
161
2200
Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi tálka / Handpainted Herendi chinaware tray d: 7cm
499259
11507
161
Kézzel festett sorszámozott PBR-mintás jelzett Herendi vázácska/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase 7cm 499308
11508
161
499312
11509
161
Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem) jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 25cm
498236
11510
161
Csigán lovagló puttót ábrázoló kézzel festett aranyozott sorszámozott jelzett Herendi porcelán figura hibátlan állapotban / Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 17x19cm
498234
11511
161
Kézzel festett virág mintás jelzett Herendi porcelán kis tál/ Handpainted Herendi chinaware bowl 10x6cm 503673
11512
161
15000
Viktória-mintás halacskás Herendi porcelán bonbonniere 12x14 cm 426164
11513
161
Kézzel festett jelzett Herendi porcelán puttó szobor / Handpainted Herendi chinaware boy 18cm
508553
11514
161
Kézzel festett Boquet de Herend-mintás sorszámozott jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Handpainted Herendi chinaware toothpick holder 7cm
508776
11515
161
4600
Kézzel festett és aranyozott sorszámozott Viktória-mintás áttört jelzett Herendi porcelán kosárka virágokkal, apró lepattogzásokkal / Handpainted handgolded numbered Herendi chinaware basket with small faults 15x4cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF