Porzellan

Zahl der Lose: 167

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de Saxe-mintás kagyló alakú jelzett Herendi porcelán tál aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware tray in flawless condition 22x24cm
11504.

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de Saxe-mintás kagyló alakú jelzett Herendi porcelán tál aranyozott széllel hibátlan állapotban/
Handpainted numbered Herendi chinaware tray in flawless condition 22x24cm

Rufpreis:
12 000 HUF

11505.

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett herendi vázácska /
Handpainted Herendi chinaware vase 6,5cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi tálka / Handpainted Herendi chinaware tray d: 7cm
11506.

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi tálka /
Handpainted Herendi chinaware tray d: 7cm

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kézzel festett sorszámozott PBR-mintás jelzett Herendi vázácska/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase 7cm
11507.

Kézzel festett sorszámozott PBR-mintás jelzett Herendi vázácska/
Handpainted numbered Herendi chinaware vase 7cm

Rufpreis:
1 400 HUF

11508.

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem), a 175. évfordulóra készült jubileumi jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/
Handpainted numbered jubilee Herendi chinaware vase in flawless condition 14cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem) jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 25cm
11509.

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem) jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/
Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 25cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Csigán lovagló puttót ábrázoló kézzel festett aranyozott sorszámozott jelzett Herendi porcelán figura hibátlan állapotban / Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 17x19cm
11510.

Csigán lovagló puttót ábrázoló kézzel festett aranyozott sorszámozott jelzett Herendi porcelán figura hibátlan állapotban /
Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 17x19cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Kézzel festett virág mintás jelzett Herendi porcelán kis tál/ Handpainted Herendi chinaware bowl 10x6cm
11511.

Kézzel festett virág mintás jelzett Herendi porcelán kis tál/
Handpainted Herendi chinaware bowl 10x6cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Viktória-mintás halacskás Herendi porcelán bonbonniere 12x14 cm
11512.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kézzel festett jelzett Herendi porcelán puttó szobor /  Handpainted Herendi chinaware boy 18cm
11513.

Kézzel festett jelzett Herendi porcelán puttó szobor /
Handpainted Herendi chinaware boy 18cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Kézzel festett Boquet de Herend-mintás sorszámozott jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Handpainted Herendi chinaware toothpick holder 7cm
11514.

Kézzel festett Boquet de Herend-mintás sorszámozott jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó /
Handpainted Herendi chinaware toothpick holder 7cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett és aranyozott sorszámozott Viktória-mintás áttört jelzett Herendi porcelán kosárka virágokkal, apró lepattogzásokkal / Handpainted handgolded numbered Herendi chinaware basket with small faults 15x4cm
11515.

Kézzel festett és aranyozott sorszámozott Viktória-mintás áttört jelzett Herendi porcelán kosárka virágokkal, apró lepattogzásokkal /
Handpainted handgolded numbered Herendi chinaware basket with small faults 15x4cm

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF