Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
411224
11564
161
6500
Hollóházi jelzéssel ellátott virágokkal és madárral díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 37 cm 411229
11565
161
Hollóházi jelzéssel ellátott "A Polgári Védelem Jubileumi versenyének megyei döntőjén elért II. helyezést elért Műszaki Mentő Szakasz" porcelán serleg 28 cm
518302
11566
161
Jelzett Hollóházi rózsás porcelán bonbonier / Hollóház porcelain bonbonniere 9x6x3cm
518452
11567
161
Szász Endre által tervezett kézzel aranyozott jelzett Hollóházi porcelán váza 20cm magas / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware vase 438935
11568
161
Nagyméretű sorszámozott Hollóházi porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 32cm
451387
11569
161
Virágokkal díszített Hollóházi porcelán tojás / Hollóházi chinaware egg 6x8cm 509508
11570
161
1500
Jelzett Hollóházi asztali porcelán cigaretta-készlet: gyufa-, cigaretta- és hamutartó
509492
11571
161
2db jelzett Hollóházi BVSC-s porcelán emléktárgy
477853
11572
161
481287
11573
161
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán hamutartó / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware ashtray 17 cm
465654
11574
161
4600
465315
11575
161
15000
21 darabos komplett jelzett Hollóházi porcelán teás és süteményes készlet: 6tányér, 6 csésze alátét,, 6 csésze, 1 kancsó, 1 cukortartó, 1 tejkiöntő
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF