Porzellan

Zahl der Lose: 167

Virágokkal díszített nagyméretű dekoratív porcelán váza aranyozott szegéllyel 28cm magas / Chinaware vase
11612.

Rufpreis:
1 400 HUF

11613.

Rufpreis:
4 000 HUF

XIX. sz. Kézzel festett porcelán pecsenyéstál 3 tányérral (egyiken apró  hibák) / XIX. century hand painted chinaware meat bowl with 3 plates (one with damage)
11614.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890 Porcelán-bögre az Andrássy út és az Opera képével. Régi teás bobozban / Chinaware mug with the image of the opera. In old tea-box
11615.

Rufpreis:
3 000 HUF

11616.

XIX. sz, 2 db jelzett porcelán levesestál /
2 chinaware soup-bowl

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1954 Jelzett angol Empire England porcelán bonbonier matricás díszítéssel / Empire England porcelain bonbonniere 12x10x4cm
11617.

1954 Jelzett angol Empire England porcelán bonbonier matricás díszítéssel /
Empire England porcelain bonbonniere 12x10x4cm

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 Monarchia korabeli matricás porcelán dísztányér Alt-Rohlau jelzéssel / Alt-Rohlau chinaware plate
11618.

cca 1900 Monarchia korabeli matricás porcelán dísztányér Alt-Rohlau jelzéssel /
Alt-Rohlau chinaware plate

Rufpreis:
3 000 HUF

~1900 Kínai kézzel festett porcelán szakés tálka és edény, jelzett, jó állapotban / Handpainted chinese porcelain sake bowls 13 cm, 10 cm
11619.

Rufpreis:
3 000 HUF

XX. sz eleje: Meisseni jelzésű, néni-formájú teáskanna / Teapot with Meissen sign
11620.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál / 19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm
11621.

XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál /
19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm

Rufpreis:
1 600 HUF

XIX. századi 6 személyes kézzel festett kínai porcelán teáskészlet / Chinese porcelain tea set, complete
11622.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

XIX. századi 6 személyes kézzel festett kínai porcelán teás készlet / Chinese chinaware tea-set
11623.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF