Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
436448
11612
161
Virágokkal díszített nagyméretű dekoratív porcelán váza aranyozott szegéllyel 28cm magas / Chinaware vase 438923
11613
161
468250
11614
161
XIX. sz. Kézzel festett porcelán pecsenyéstál 3 tányérral (egyiken apró hibák) / XIX. century hand painted chinaware meat bowl with 3 plates (one with damage)
471048
11615
161
cca 1890 Porcelán-bögre az Andrássy út és az Opera képével. Régi teás bobozban / Chinaware mug with the image of the opera. In old tea-box
491639
11616
161
3400
517128
11617
161
1954 Jelzett angol Empire England porcelán bonbonier matricás díszítéssel / Empire England porcelain bonbonniere 12x10x4cm 515738
11618
161
cca 1900 Monarchia korabeli matricás porcelán dísztányér Alt-Rohlau jelzéssel / Alt-Rohlau chinaware plate
514852
11619
161
~1900 Kínai kézzel festett porcelán szakés tálka és edény, jelzett, jó állapotban / Handpainted chinese porcelain sake bowls 13 cm, 10 cm 518587
11620
161
XX. sz eleje: Meisseni jelzésű, néni-formájú teáskanna / Teapot with Meissen sign
516327
11621
161
XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál / 19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm
495244
11622
161
24000
XIX. századi 6 személyes kézzel festett kínai porcelán teáskészlet / Chinese porcelain tea set, complete
491235
11623
161
22000
XIX. századi 6 személyes kézzel festett kínai porcelán teás készlet / Chinese chinaware tea-set
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF