Porzellan Zahl der Lose: 167
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
518651
11624
161
Gazdagon aranyozott német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm
518604
11625
161
cca 1900 Nagyméretű kézzel festett jelzett Alt-Wien porcelán bonbonier / Handpainted giant Alt-Wien chinaware bonbonier 12x18cm
506773
11626
161
Szép állapotú porcelán díszserpenyő 'De Paris France' jelzéssel / French chinaware pan 17cm 518614
11627
161
Szumó birkózókat ábrázoló festett kínai porcelán csésze / Chinese chinaware cup 9cm
518628
11628
161
Szolidan aranyozott osztrák Oscar Schlegelmilch jelzett porcelán 2 ágú gyertyatartó / Austrian chinaware candlestick 17x13cm
518659
11629
161
Festett sorszámozott jelzett Tertia porcelán puttó figura (repedés) / Painted numbered Tertia chinaware putto figure (crack) 19cm
518679
11630
161
3db klf német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral (apró lepattogzások)
518677
11631
161
518654
11632
161
518653
11633
161
Aranyozott és virágokkal díszített német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm
480105
11634
161
Apró virágokkal díszített jelzett Hans & Czjzek porcelán leveses, 2db kínáló és egy szószos tál / Hans & Czjzek chinaware serving set
497675
11635
161
Komplett 6 darabos Berg Lindau porcelán kávéskészlet / Complete set of chinaware coffe-set
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF