https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 167
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
498679
11636
161
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1912 Kézzel festett jelzett Ilmenau német porcelán tál / Handpainted Ilmenau chinaware tray 27x27cm 426339
11637
161
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Pr. jelzésű porcelán jegesmedve / Chinaware ice-brear 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
517116
11638
161
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy vegyes porcelán és kerámia tétel: 7 darabos csehszlovák porcelán tányérkészlet, 6 személyes jelzett Bavaria porcelán süteményes tányérkészlet, 2 db váza, stb.
Das Lot is nicht erreichbar
515736
11639
161
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890 6db finom festett porcelán kávéscsésze aljjal / cca 1890 Czech chinaware coffee cups with soucers
Das Lot is nicht erreichbar
517331
11640
161
0
15000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Nem használt minimalista Rosenthal Bianchi 8 személyes étkészlet 4x8 tányér + 2 tál / Rosenthal unused set of dishes 504478
11641
161
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860 2db Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán pecsenyés és gyümölcsös tál hibátlan állapotban/ Numbered Loket Elbogen chinaware bowls in flawless condition
Das Lot is nicht erreichbar
504350
11642
161
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860 Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán leves tál hibátlan állapotban/ Numbered Loket Elbogen chinaware soup bowl in flawless condition 37x22x24cm
Das Lot is nicht erreichbar
504343
11643
161
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Apró virágokkal díszített aranyozott jelzett Epiag porcelán leveses tál / Epiag chinaware soup bowl 35x21x17cm
Das Lot is nicht erreichbar
484172
11644
161
0
9000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sárkánnyal díszített jelzett Ilmenau porcelán bonbonier, törött tetővel / Handpainted Ilmenau chinaware bonbonier 13x7cm
Das Lot is nicht erreichbar
508540
11645
161
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett Alt-Wien Hamupipőkét ábrázoló porcelán figura / Handpainted Alt-Wien chinaware figure 12x12cm
Das Lot is nicht erreichbar
509532
11646
161
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Virágokkal díszített régi német porcelán ékszeres doboz / German chinaware jewelry box 8x6cm
Das Lot is nicht erreichbar
493836
11647
161
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/ russian hand painted chinaware figur 16x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse