Porzellan

Zahl der Lose: 167

1912 Kézzel festett jelzett Ilmenau német porcelán tál / Handpainted Ilmenau chinaware tray 27x27cm
11636.

1912 Kézzel festett jelzett Ilmenau német porcelán tál /
Handpainted Ilmenau chinaware tray 27x27cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Pr. jelzésű porcelán jegesmedve / Chinaware ice-brear 22 cm
11637.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy vegyes porcelán és kerámia tétel: 7 darabos csehszlovák porcelán tányérkészlet, 6 személyes jelzett Bavaria porcelán süteményes tányérkészlet, 2 db váza, stb.
11638.

Rufpreis:
1 000 HUF

11639.

cca 1890 6db finom festett porcelán kávéscsésze aljjal /
cca 1890 Czech chinaware coffee cups with soucers

Rufpreis:
10 000 HUF

Nem használt minimalista Rosenthal Bianchi 8 személyes étkészlet 4x8 tányér + 2 tál / Rosenthal unused set of dishes
11640.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11641.

cca 1860 2db Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán pecsenyés és gyümölcsös tál hibátlan állapotban/
Numbered Loket Elbogen chinaware bowls in flawless condition

Rufpreis:
4 000 HUF

11642.

cca 1860 Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán leves tál hibátlan állapotban/
Numbered Loket Elbogen chinaware soup bowl in flawless condition 37x22x24cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Apró virágokkal díszített aranyozott jelzett Epiag porcelán leveses tál / Epiag chinaware soup bowl 35x21x17cm
11643.

Apró virágokkal díszített aranyozott jelzett Epiag porcelán leveses tál /
Epiag chinaware soup bowl 35x21x17cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11644.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kézzel festett Alt-Wien Hamupipőkét ábrázoló porcelán figura / Handpainted Alt-Wien chinaware figure 12x12cm
11645.

Kézzel festett Alt-Wien Hamupipőkét ábrázoló porcelán figura /
Handpainted Alt-Wien chinaware figure 12x12cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Virágokkal díszített régi német porcelán ékszeres doboz / German chinaware jewelry box 8x6cm
11646.

Virágokkal díszített régi német porcelán ékszeres doboz /
German chinaware jewelry box 8x6cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/  russian hand painted chinaware figur 16x15 cm
11647.

Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/
russian hand painted chinaware figur 16x15 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF