Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 128

Gera Éva (1923-1996): Csendélet, gouache-farost, 80x60cm
10036.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Göllner Miklós (1902-1977): Napraforgós táj, olaj, vászon, jelzett, keretben, apró sérülésekkel, 60x45 cm
10037.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

H. Fischer jelzéssel: Alt Erfurt, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 25x25cm
10038.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heller Lajos (1824-?): Veteményes, olaj-vászon, 60x50cm, restaurálásra szorul
10039.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hende Vince (1892-1957): Domboldal, akvarell-papír, üvegezett keretben-paszpartuban, jelzett, 30x46cm
10040.

Rufpreis:
6 000 HUF

10041.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Hertay Mária (1932-): Tulipán, színes rézkarc, paszpartuban, üvegezett keretben 21x27cm
10042.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10043.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Imre István (1950): Enteriör. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 60x40 cm Üvegezett keretben
10044.

Rufpreis:
5 000 HUF

Istókovits jelzéssel: Akt, grafit-papír, üvegezett keretben, 25x19cm
10045.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kállay Nagy szignójával ellátott olajfestmény 40x54cm keretben
10046.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kereszturyné jelzéssel: Krisztus az Olajfák hegyén, olaj-vászon, keretben, 129x61cm
10047.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF