Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 128
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
509790
10036
160
30000
Gera Éva (1923-1996): Csendélet, gouache-farost, 80x60cm
514279
10037
160
30000
Göllner Miklós (1902-1977): Napraforgós táj, olaj, vászon, jelzett, keretben, apró sérülésekkel, 60x45 cm
510095
10038
160
H. Fischer jelzéssel: Alt Erfurt, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 25x25cm 512977
10039
160
Heller Lajos (1824-?): Veteményes, olaj-vászon, 60x50cm, restaurálásra szorul
468719
10040
160
Hende Vince (1892-1957): Domboldal, akvarell-papír, üvegezett keretben-paszpartuban, jelzett, 30x46cm
514338
10041
160
120000
510057
10042
160
Hertay Mária (1932-): Tulipán, színes rézkarc, paszpartuban, üvegezett keretben 21x27cm 503489
10043
160
22000
514310
10044
160
Imre István (1950): Enteriör. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 60x40 cm Üvegezett keretben
509850
10045
160
Istókovits jelzéssel: Akt, grafit-papír, üvegezett keretben, 25x19cm 163324
10046
160
Kállay Nagy szignójával ellátott olajfestmény 40x54cm keretben
509818
10047
160
Kereszturyné jelzéssel: Krisztus az Olajfák hegyén, olaj-vászon, keretben, 129x61cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF