Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 128
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
447903
10060
160
50000
Orbán Attila (1958): Grate figure, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
454006
10061
160
40000
510822
10062
160
1960 P. Mészöly jelzéssel: Az utcán, pasztell-papír, üvegezett keretben 31x39cm
514497
10063
160
430268
10064
160
38000
Radnai Reidmayer József (1896-1963): Távol a várostól, olaj-farost, jelzett 100x70 cm
510099
10065
160
3500
S. Rawle: Brechnockshire-i kápolna, színezett rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett keretben 24x28cm
511939
10066
160
1931 Sági Sándor (1917-2007) anatómia tanulmányok és női akt ceruzarajzok Mongolfier France vízjeles rajzmappában
510868
10067
160
Sándor Jenőné jelzéssel: Férfi portréja, olaj-vászon, 45x56cm 419952
10068
160
34000
Somogyi János (1928): Dombos táj olaj-farost, jelzett, keretben 70x50 cm (Képcsarnokos címkével)
512375
10069
160
Sóskúti jelzéssel: Téli erdő, olaj-vászon, keretben 107x77cm
510757
10070
160
Sugár Gábor (1976-) Bodnár István díjas festő: Belső tűz, farost-akril, jelzett, keretben 70x50cm
510752
10071
160
24000
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Kakadu-pingvin. Akril, filctoll, márványpapír, jelzett. 50x70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF