Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 128

1931 Kismarty Lechner Loránd (1883-1963) neves építész dekoratív látványterve a Rákospalotai Rk. templom homlokzatára Ceruza-papír, vászonra kasírozva  54x36 cm
10048.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
10049.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Székely Aladár ex libris cinkográfia, jelzett, 18,6x11,2cm
10050.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

M. Lándori Angyalka: Éjszakai találka, pasztell-papír, jelzett, üvegezett keretben 63x59cm
10051.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Losonci Lilla (1930): Alkony a kikötőben Prespán, olaj. 80x60 cm Hibátlan, igényes keretben
10052.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Lunyák Ottó: Csendélet. Olaj, vászon 75x100 cm keretben
10053.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Massányi Ödön (1907-1966): Andrea del Santo: Kőfaragó c. képének másolata. Olaj, vászon. Jelzett. 20x30 cm keretben
10054.

Rufpreis:
33 000 HUF
89,43
103,13

Merényi Rudolf (1893-1957):Pihenő modell, rézkarc üvegezett keretben 32,5x42,5cm
10055.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mihalovits Miklós (1888-1960): Női akt vázlat, ceruza-papír 22x26 cm
10056.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Mile-Bácsi Irén: Tanyaudvar, olaj-farost, keretben 42x39cm
10057.

Rufpreis:
6 000 HUF

Molnár Gyula(1882-?): Fa faragást ábrázoló ceruza rajz, pici szakadással a szélén 32x46 cm
10058.

Rufpreis:
1 000 HUF

1960 Nagy S. jelzéssel: Flamand csendélet, olaj-vászon 71x51cm
10059.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF