Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 128
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
514494
10048
160
1931 Kismarty Lechner Loránd (1883-1963) neves építész dekoratív látványterve a Rákospalotai Rk. templom homlokzatára Ceruza-papír, vászonra kasírozva 54x36 cm
457045
10049
160
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
511807
10050
160
Kozma Lajos (1884-1948): Székely Aladár ex libris cinkográfia, jelzett, 18,6x11,2cm 510828
10051
160
M. Lándori Angyalka: Éjszakai találka, pasztell-papír, jelzett, üvegezett keretben 63x59cm
514080
10052
160
40000
Losonci Lilla (1930): Alkony a kikötőben Prespán, olaj. 80x60 cm Hibátlan, igényes keretben 511253
10053
160
30000
Lunyák Ottó: Csendélet. Olaj, vászon 75x100 cm keretben
514316
10054
160
33000
Massányi Ödön (1907-1966): Andrea del Santo: Kőfaragó c. képének másolata. Olaj, vászon. Jelzett. 20x30 cm keretben
497104
10055
160
Merényi Rudolf (1893-1957):Pihenő modell, rézkarc üvegezett keretben 32,5x42,5cm
332883
10056
160
1500
Mihalovits Miklós (1888-1960): Női akt vázlat, ceruza-papír 22x26 cm 510763
10057
160
Mile-Bácsi Irén: Tanyaudvar, olaj-farost, keretben 42x39cm 500047
10058
160
Molnár Gyula(1882-?): Fa faragást ábrázoló ceruza rajz, pici szakadással a szélén 32x46 cm 510790
10059
160
1960 Nagy S. jelzéssel: Flamand csendélet, olaj-vászon 71x51cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF