Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 128

cca 1940 Expresso jelzéssel: Karikatúra, szén-papír, 23x29 cm
10024.

Rufpreis:
800 HUF

Fabók Gyula jelzéssel: Ülő akt, olaj-vászon, keretben 64x74cm
10025.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Farkas Sarolta (1948-): Bohóc, olaj-farost, d: 43cm
10026.

Rufpreis:
6 000 HUF

10027.

Rufpreis:
6 000 HUF

10028.

Rufpreis:
6 000 HUF

10029.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fábián Gyöngyvér (1944-): Portré, tűzzománc 5x5cm, keretben 15x15cm
10030.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fábián Gyöngyvér (1944-): Anya gyermekével, olaj-farost, jelzett, keretben 60x77cm
10031.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Fekete jelzéssel: Pipacsos csendélet, olaj-vászon, 55x70cm
10032.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fodor I. jelzéssel: Őszi tájkép, olaj-vászon, jelzett, keretben 70x90 cm
10033.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció, akvarell-papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben 27x33cm
10034.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
15

Gaál F. jelzéssel: A Balatonnál, olaj-vászon, 100x80cm
10035.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF