Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 128
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
438507
10024
160
cca 1940 Expresso jelzéssel: Karikatúra, szén-papír, 23x29 cm
510874
10025
160
30000
Fabók Gyula jelzéssel: Ülő akt, olaj-vászon, keretben 64x74cm 494608
10026
160
Farkas Sarolta (1948-): Bohóc, olaj-farost, d: 43cm
494609
10027
160
494605
10028
160
494607
10029
160
511979
10030
160
Fábián Gyöngyvér (1944-): Portré, tűzzománc 5x5cm, keretben 15x15cm 511982
10031
160
25000
Fábián Gyöngyvér (1944-): Anya gyermekével, olaj-farost, jelzett, keretben 60x77cm
509772
10032
160
Fekete jelzéssel: Pipacsos csendélet, olaj-vászon, 55x70cm
444580
10033
160
15000
Fodor I. jelzéssel: Őszi tájkép, olaj-vászon, jelzett, keretben 70x90 cm
510071
10034
160
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció, akvarell-papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben 27x33cm 512417
10035
160
Gaál F. jelzéssel: A Balatonnál, olaj-vászon, 100x80cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF