Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 128
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
510690
10012
160
Boldizsár István (1897-1984): Szélmalom, jelzett, rézkarc-papír, üvegezett keretben 49x32cm 510707
10013
160
Boldizsár István (1897-1984): Tóparti táj, jelzett, rézkarc-papír, üvegezett keretben 59x37cm 497230
10014
160
60000
Borszéki Frigyes (1880-1955): Csendélet, olaj-vászon 70x50cm
509812
10015
160
60000
Cs. Németh Miklós (1943-): Vidéki éjszaka, olaj-karton üvegezett keretben 106x75cm
512973
10016
160
Csalány Béla (1879-1948): Pihenő lány, olaj-vászon, 60x80cm, restaurálásra szorul
510722
10017
160
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Tihany, rézkarc-papír, jelzett, paszpartuban, keretben 60x45cm 510625
10018
160
Csikós Z. jelzéssel: Macska. Rézkarc, papír, jelzett. 20x30cm üvegezett keretben
514312
10019
160
Décsei Géza: Érett tavasz. olaj, vászon. 60x80 cm 460325
10020
160
15000
Dévényi János (1956-): Körsor. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x40 cm
431653
10021
160
Endrő Margit (1899-1986): Szövőnők, ceruza-papír, jelzett 68x50 cm 436331
10022
160
Endrő Margit (1899-1986): Asszony népviseletben, ceruza-papír, keretben 18x42 cm
499195
10023
160
1947 Endrődi István (1920-1988): A félrelépés. Fekete tus papír. 22,5 x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF