Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 128
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
510074
10120
160
Ismeretlen művész: Meissen Hohburg, színezett rézkarc-papír, üvegezett keretben 22x26cm 512482
10121
160
Falusi házat ábrázoló gobelin üvegezett keretben 23x18cm
512486
10122
160
Vidéki táj, gobelin üvegezett keretben 23x18cm
512501
10123
160
Kisvárosi tér, gobelin üvegezett keretben 23x26cm
512294
10124
160
cca 1900 Kínai fa intarzia keretben, 30x36cm 490222
10125
160
Csendéletet ábrázoló gobelin üvegezett keretben / tapestry 43x55cm
510840
10126
160
Nagy művészeti tétel: olajképek, pasztell, goblein keretekkel 510819
10127
160
2500
cca 1900 Goblein szép, üvegezett keretben 45x45cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF