Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 128

Olvashatatlan jelzéssel: Kútnál akvarell-papír, szignált, keretben 33x42 cm
10108.

Rufpreis:
5 000 HUF

XIX. századi ismeretlen festő: Krisztus keresztútja, olaj-vászon, 46x35cm, bársony borítású kopott keretben réz gombokkal
10109.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

XIX. századi ismeretlen festő: Krisztus keresztútja, olaj-vászon, 46x35cm, bársony borítású kopott keretben
10110.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ismeretlen jelzéssel: Vízparti táj, olaj-vászon, keretben, 50x64cm
10111.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: A tudományok hiábavalósága, olaj-vászon kartonra erősítve, 21x14cm
10112.

Rufpreis:
2 000 HUF

Neckomszky F. jelzéssel: Szélmalom, rézkarc-papír 24x20cm
10113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Őszi vízparti táj, olaj-vászon, keretben 50x64cm (sérült vászon!)
10114.

Rufpreis:
2 000 HUF

Héra Gyula jelzéssel: Női portré kékben, olaj-farost 50x70cm
10115.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: 17. századi Orleans-i városrészlet, rézkarc, 14x20cm, paszpartuban, üvegezett keretben
10116.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ismeretlen holland festő: Kisfiú portré, akvarell-papír, keretben 29x35cm
10117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Csikós, olaj-farost, paszpartuban keretben 32x39cm
10118.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Ismeretlen festő: Tájkép templommal, akvarell-papír, üvegezett keretben 28x34cm
10119.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF