Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 128
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
288631
10108
160
Olvashatatlan jelzéssel: Kútnál akvarell-papír, szignált, keretben 33x42 cm
512999
10109
160
40000
XIX. századi ismeretlen festő: Krisztus keresztútja, olaj-vászon, 46x35cm, bársony borítású kopott keretben réz gombokkal
512987
10110
160
40000
XIX. századi ismeretlen festő: Krisztus keresztútja, olaj-vászon, 46x35cm, bársony borítású kopott keretben
509762
10111
160
Ismeretlen jelzéssel: Vízparti táj, olaj-vászon, keretben, 50x64cm 510983
10112
160
Ismeretlen jelzéssel: A tudományok hiábavalósága, olaj-vászon kartonra erősítve, 21x14cm 514532
10113
160
Neckomszky F. jelzéssel: Szélmalom, rézkarc-papír 24x20cm
509764
10114
160
Ismeretlen jelzéssel: Őszi vízparti táj, olaj-vászon, keretben 50x64cm (sérült vászon!) 509770
10115
160
Héra Gyula jelzéssel: Női portré kékben, olaj-farost 50x70cm
510397
10116
160
Ismeretlen jelzéssel: 17. századi Orleans-i városrészlet, rézkarc, 14x20cm, paszpartuban, üvegezett keretben
510053
10117
160
Ismeretlen holland festő: Kisfiú portré, akvarell-papír, keretben 29x35cm
510048
10118
160
2500
Ismeretlen jelzéssel: Csikós, olaj-farost, paszpartuban keretben 32x39cm 510068
10119
160
Ismeretlen festő: Tájkép templommal, akvarell-papír, üvegezett keretben 28x34cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF