Ismeretlen jelzéssel: Őszi vízparti táj, olaj-vászon, keretben 50x64cm... https://www.darabanth.com/de/160-Fernauktion/160.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~2000001/Ismeretlen-jelzessel-Oszi-vizparti-taj-olaj-vaszon-keretben-50x64cm-serult-vaszon~II509764
509764
10114
160
Beschreibung: Ismeretlen jelzéssel: Őszi vízparti táj, olaj-vászon, keretben 50x64cm (sérült vászon!)
: Sys