Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 128
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
426778
10096
160
Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
431462
10097
160
XIX. sz. vége. Jelzés nélkül: Alpesi jelenetet ábrázoló akvarell keretben, 39x34 cm
431465
10098
160
510394
10099
160
Jelzés nélkül: Patak kövek között, olaj-farost 40x30, keretben 514304
10100
160
Jelzés nélkül: Olaj, fa. 36x55 cm Keretben
514085
10101
160
Jelzés nélkül. Alpesi táj, Olaj, farost. 70x50cm Keretben
514089
10102
160
Jelzés nélkül: Vadászkutya prédával. Olaj, fa 40x60 cm Keretben
514084
10103
160
499332
10104
160
1500
4 db jelzés nélkül: nő aktot, férfi portrét ábrázoló szénrajz 43x61cm
500498
10105
160
Jelzés nélkül: Tavaszi rét, akvarell farost , 34x32,5cm
509824
10106
160
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Orgonavirágok, olaj-vászon keretben, 97x78cm 411476
10107
160
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya ősszel, akvarell-papír, keretben 60x81 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF