Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 128

Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
10096.

Rufpreis:
10 000 HUF

XIX. sz. vége. Jelzés nélkül: Alpesi jelenetet ábrázoló akvarell keretben, 39x34 cm
10097.

Rufpreis:
2 000 HUF

10098.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Patak kövek között, olaj-farost 40x30, keretben
10099.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Olaj, fa. 36x55 cm Keretben
10100.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül. Alpesi táj, Olaj, farost. 70x50cm Keretben
10101.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Vadászkutya prédával. Olaj, fa 40x60 cm Keretben
10102.

Rufpreis:
8 000 HUF

10103.

Rufpreis:
4 000 HUF

4 db jelzés nélkül: nő aktot, férfi portrét ábrázoló szénrajz 43x61cm
10104.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Jelzés nélkül: Tavaszi rét, akvarell farost , 34x32,5cm
10105.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Orgonavirágok, olaj-vászon keretben, 97x78cm
10106.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Tanya ősszel, akvarell-papír, keretben 60x81 cm
10107.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF