Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
445255
11472
153
4 db érdekes sport és egyéb témájú minikönyv.
455793
11473
153
433355
11474
153
2200
475410
11475
153
1934 Petri Mór: Magyar szonettek s egyéb versek, a szerző kiadása, Bp., papírkötésben, kissé megviselt állapotban
475411
11476
153
1500
1965 Hanzelka-Zikmund: Két óceán között, Gondolat Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban 475409
11477
153
1948 Szabó Lőrinc: Örök barátaink - kisebb lírai versfordítások gyűjteménye, Egyetemi Nyomda, Bp., kiadói félvászon kötésben, szép állapotban
473250
11478
153
1952 Perényi Imre: A szocialista városépítés - várostervezésünk néhány kérdése, Népszava Kiadó, Bp., tervrajzokkal és képekkel, kiadói kemény papírkötésben, megviselt állapotban
473320
11479
153
Gajdács Pál: Tisza-Körös mentén. Versek. Gyoma, Kner Izidor. 1907. Kissé kopott egészvászon kötésben
474099
11480
153
Szabó György: Rádiótechnikai kislexikon, Bp., 1959, Műszaki Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben jó állapotban
475150
11481
153
1986 Kaljánamalla Anangra-Ranga - avagy a szerelmi játékok istenének színpada, Würtz Ádám rajzaival, Medicin Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
473433
11482
153
2db sakk témájú könyv: Sakkvilágbajnokok 1982, Versenyfutás az aranyérmekért-Máltai Sakkolimpia 1980
473256
11483
153
1977 Az Egyetemi Nyomda története I.-II. kötet (1577-1945, 1945-1977) minikönyv, Egyetemi Nyomda Bp., kiadói aranyozott műbőr kötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF