Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 144

4 db érdekes sport és egyéb témájú minikönyv.
11472.

Rufpreis:
2 000 HUF

11473.

Rufpreis:
10 000 HUF

11474.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1934 Petri Mór: Magyar szonettek s egyéb versek, a szerző kiadása, Bp., papírkötésben, kissé megviselt állapotban
11475.

Rufpreis:
800 HUF

1965 Hanzelka-Zikmund: Két óceán között, Gondolat Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban
11476.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

1948 Szabó Lőrinc: Örök barátaink - kisebb lírai versfordítások gyűjteménye, Egyetemi Nyomda, Bp., kiadói félvászon kötésben, szép állapotban
11477.

Rufpreis:
800 HUF

1952 Perényi Imre: A szocialista városépítés - várostervezésünk néhány kérdése, Népszava Kiadó, Bp., tervrajzokkal és képekkel, kiadói kemény papírkötésben, megviselt állapotban
11478.

Rufpreis:
800 HUF

Gajdács Pál: Tisza-Körös mentén. Versek. Gyoma, Kner Izidor. 1907. Kissé kopott egészvászon kötésben
11479.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó György: Rádiótechnikai kislexikon, Bp., 1959, Műszaki Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben jó állapotban
11480.

Rufpreis:
800 HUF

1986 Kaljánamalla Anangra-Ranga - avagy a szerelmi játékok istenének színpada, Würtz Ádám rajzaival, Medicin Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
11481.

Rufpreis:
1 000 HUF

2db sakk témájú könyv: Sakkvilágbajnokok 1982, Versenyfutás az aranyérmekért-Máltai Sakkolimpia 1980
11482.

Rufpreis:
2 000 HUF

1977 Az Egyetemi Nyomda története I.-II. kötet (1577-1945, 1945-1977) minikönyv, Egyetemi Nyomda Bp., kiadói aranyozott műbőr kötésben
11483.

Rufpreis:
800 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF