https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 144
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
465908
11424
153
0
3200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1911 Éble Gábor: József Nádor és Károly Főherceg Pesten 1803/1804-ben, Franklin Társulat kiadása, kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
453943
11425
153
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vas Gereben: Jurátusélet. Korrajz. Gyulay László rajzaival. Bp., é.n., Franklin Társulat. Félvászon kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
477108
11426
153
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
473231
11427
153
0
2500
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
4db klf judaika témájú könyv: Levél egy zsidó barátomhoz, Asszonyénekek, Scheiber Sándor könyve, Az utolsó Liszaboni kabbalista
Das Lot is nicht erreichbar
475413
11428
153
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1908 Dr. Gáspár Ferencz: Ausztrália Csendes-óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria V. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., 158 képpel és 13 melléklettel, kiadói dombornyomott vászonkötésben, gerince sérült
Das Lot is nicht erreichbar
460367
11429
153
0
2500
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1932 Ravasz László: Alfa és Ómega I-II. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
475406
11430
153
0
2500
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy vegyes könyvtétel: munkásmozgalmi könyvek, Leninnel kapcsolatos könyvek, 7db Hahota újság
Das Lot is nicht erreichbar
459892
11431
153
0
18000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Alfred Brehm: Az állatok világa I-XIX. kötet. Reprint kiadás (1 kötet kivételével teljes: 18.). Szép állapotú sorozat.
Das Lot is nicht erreichbar
466347
11432
153
0
12000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. (hiány: 5,18,24) (kétszer 6,9.), Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben általában a legtöbb kötet az eredeti megrendelői kartonborítékban!
Das Lot is nicht erreichbar
474974
11433
153
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
3db klf témájú könyv: 1938 Latin nyelvtan (Alaktan és mondattan) középiskolák számára, Baum-Óz a nagy varázsló és Moliére-Dandin György vagy a megcsúfolt férj forgatókönyve, 1977 Temesi-Lussa: Arborétumok Vas megyében, Natura kiadó Bp.
Das Lot is nicht erreichbar
477127
11434
153
0
3800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1939 Az ezeréves Magyarország, 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp, 1939 Pesti Hirlap 1200p. Reprint kiadás. (hibátlan állapotban) 476887
11435
153
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1910 Jászi Oszkár: Huszadik század - Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle XXI. kötete, január-július, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, Bp., újrakötve, a gerince elválva
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse