https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 144

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1911 Éble Gábor: József Nádor és Károly Főherceg Pesten 1803/1804-ben, Franklin Társulat kiadása, kiadói papírkötésben
1
11424.

1911 Éble Gábor: József Nádor és Károly Főherceg Pesten 1803/1804-ben, Franklin Társulat kiadása, kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vas Gereben: Jurátusélet. Korrajz. Gyulay László rajzaival. Bp., é.n., Franklin Társulat. Félvászon kötésben, jó állapotban
1
11425.

Vas Gereben: Jurátusélet. Korrajz. Gyulay László rajzaival. Bp., é.n., Franklin Társulat. Félvászon kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben.
1
11426.

Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4db klf judaika témájú könyv: Levél egy zsidó barátomhoz, Asszonyénekek, Scheiber Sándor könyve, Az utolsó Liszaboni kabbalista
1
11427.

4db klf judaika témájú könyv: Levél egy zsidó barátomhoz, Asszonyénekek, Scheiber Sándor könyve, Az utolsó Liszaboni kabbalista

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
EUR
,
7,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1908 Dr. Gáspár Ferencz: Ausztrália Csendes-óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria V. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., 158 képpel és 13 melléklettel, kiadói dombornyomott vászonkötésben, gerince sérült
1
11428.

1908 Dr. Gáspár Ferencz: Ausztrália Csendes-óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria V. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., 158 képpel és 13 melléklettel, kiadói dombornyomott vászonkötésben, gerince sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1932 Ravasz László: Alfa és Ómega I-II. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban
1
11429.

1932 Ravasz László: Alfa és Ómega I-II. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
EUR
,
7,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy vegyes könyvtétel: munkásmozgalmi könyvek, Leninnel kapcsolatos könyvek, 7db Hahota újság
1
11430.

Nagy vegyes könyvtétel: munkásmozgalmi könyvek, Leninnel kapcsolatos könyvek, 7db Hahota újság

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
EUR
,
7,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alfred Brehm: Az állatok világa I-XIX. kötet. Reprint kiadás (1 kötet kivételével teljes: 18.). Szép állapotú sorozat.
1
11431.

Alfred Brehm: Az állatok világa I-XIX. kötet. Reprint kiadás (1 kötet kivételével teljes: 18.). Szép állapotú sorozat.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. (hiány: 5,18,24) (kétszer 6,9.), Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben általában a legtöbb kötet az eredeti megrendelői kartonborítékban!
1
11432.

Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. (hiány: 5,18,24) (kétszer 6,9.), Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben általában a legtöbb kötet az eredeti megrendelői kartonborítékban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3db klf témájú könyv: 1938 Latin nyelvtan (Alaktan és mondattan) középiskolák számára, Baum-Óz a nagy varázsló és Moliére-Dandin György vagy a megcsúfolt férj forgatókönyve, 1977 Temesi-Lussa: Arborétumok Vas megyében, Natura kiadó Bp.
1
11433.

3db klf témájú könyv: 1938 Latin nyelvtan (Alaktan és mondattan) középiskolák számára, Baum-Óz a nagy varázsló és Moliére-Dandin György vagy a megcsúfolt férj forgatókönyve, 1977 Temesi-Lussa: Arborétumok Vas megyében, Natura kiadó Bp.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1939 Az ezeréves Magyarország, 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp, 1939 Pesti Hirlap 1200p. Reprint kiadás. (hibátlan állapotban)
1
11434.

1939 Az ezeréves Magyarország, 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp, 1939 Pesti Hirlap 1200p. Reprint kiadás. (hibátlan állapotban)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1910 Jászi Oszkár: Huszadik század - Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle XXI. kötete, január-július, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, Bp., újrakötve, a gerince elválva
1
11435.

1910 Jászi Oszkár: Huszadik század - Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle XXI. kötete, január-július, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, Bp., újrakötve, a gerince elválva

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse