Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 144

Paganel, Camille Szkanderbég története vagy a törökök és keresztények a tizenötödik században. Fordította Hager József. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. Történeti-, Nép- és Földrajzi Könyvtár. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben.
11376.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1926 Tolnai Világlexikon I.-XVIII. kötet teljes sorozat, pótkötettel! Néhány darab, gyengébb állapotban.
11377.

Rufpreis:
10 000 HUF

Franklin Társulat könyvtára sorozat a szerzők arcképével 1-30. kötet, 2 kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
11378.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11379.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

WERBŐCZY István Hármaskönyve. Az eredetinek 1517-iki első kiadása után fordították, jogi műszótárral és részletes tágymutatóval ellátták Kolozsvári Sándor és Óvári Kelemen. Magyarázó jegyzetekkel kiséri Márkus Dezső. Bp., 1897. Franklin. 438p. Leszik-géle aranyozott egészvászon kötésben, egy kicsi sérüléssel
11380.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dante: Isteni színjáték Gustave Doré 135. illusztrációival. Kossuth Könyvkiadó, 1994. 424p. Hibátlan állapotban, műanyag védőtokkal.
11381.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csáth Géza: Mesék, amelyek rosszul végződnek. Összegyűjtött novellák. Bp., 1994. Magvető. Jó állapotban
11382.

Rufpreis:
2 000 HUF

Michael Johnstone: Szabadkőművesek. Saxum. 2007. 232p. Rengeteg képpel. Jó állapotban.
11383.

Rufpreis:
3 000 HUF

Devecseri Gábor: Bikasirató. Szántó Piroska illusztrációival. 1971. Magvető.
11384.

Rufpreis:
1 300 HUF
3,52
4,06

William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban
11385.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Weöres Sándor: Egybegyűjtött írások. I-II.
11386.

Rufpreis:
1 000 HUF

Feuchtwagner: Jud Süss. ford.: Tandori Dezső. Budapest, 1990 Árkádia. Kissé megviselt állapotban.
11387.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF