Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
453835
11376
153
Paganel, Camille Szkanderbég története vagy a törökök és keresztények a tizenötödik században. Fordította Hager József. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. Történeti-, Nép- és Földrajzi Könyvtár. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben.
447996
11377
153
1926 Tolnai Világlexikon I.-XVIII. kötet teljes sorozat, pótkötettel! Néhány darab, gyengébb állapotban. 440212
11378
153
28000
Franklin Társulat könyvtára sorozat a szerzők arcképével 1-30. kötet, 2 kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. 448883
11379
153
60000
477304
11380
153
WERBŐCZY István Hármaskönyve. Az eredetinek 1517-iki első kiadása után fordították, jogi műszótárral és részletes tágymutatóval ellátták Kolozsvári Sándor és Óvári Kelemen. Magyarázó jegyzetekkel kiséri Márkus Dezső. Bp., 1897. Franklin. 438p. Leszik-géle aranyozott egészvászon kötésben, egy kicsi sérüléssel 477263
11381
153
Dante: Isteni színjáték Gustave Doré 135. illusztrációival. Kossuth Könyvkiadó, 1994. 424p. Hibátlan állapotban, műanyag védőtokkal. 477301
11382
153
Csáth Géza: Mesék, amelyek rosszul végződnek. Összegyűjtött novellák. Bp., 1994. Magvető. Jó állapotban
477287
11383
153
Michael Johnstone: Szabadkőművesek. Saxum. 2007. 232p. Rengeteg képpel. Jó állapotban. 477261
11384
153
1300
Devecseri Gábor: Bikasirató. Szántó Piroska illusztrációival. 1971. Magvető. 477243
11385
153
William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban
477242
11386
153
Weöres Sándor: Egybegyűjtött írások. I-II. 477239
11387
153
Feuchtwagner: Jud Süss. ford.: Tandori Dezső. Budapest, 1990 Árkádia. Kissé megviselt állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF