Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 144

Babits Mihály: Erato, az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival, Szépirodalmi Könyvkiadó gondozásában, Budapest, 1970.
11388.

Rufpreis:
1 400 HUF

11389.

Rufpreis:
4 000 HUF

Márai Sándor: Bölcsességek januártól decemberig. Helikon 2005. Aranyozott egész-műbőr kötésben. Jó állapotban
11390.

Rufpreis:
3 000 HUF

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. Bp., 1901. Révai. Aranyozott egészvászon kötésben. Egyik kötés laza.
11391.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., Egyetemi nyomda. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Festett kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
11392.

Rufpreis:
3 000 HUF

11393.

Rufpreis:
1 400 HUF

Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Bp., [1940], Turul Szépmíves Könyvkiadó. Aranyozott félvászon kötésben
11394.

Rufpreis:
1 000 HUF

11395.

Rufpreis:
5 000 HUF

11396.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jókai Mór sorozat összesen 9 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (a legtöbb jó állapotban)
11397.

Rufpreis:
2 000 HUF

11398.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór politikai divatok I.-III., Elátkozott család, Serfőző Carnius-Regék-Bűntárs, Árnyképek- Óceánia. Összesen 6 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (hibátlan állapotban)
11399.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF