Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
477224
11388
153
Babits Mihály: Erato, az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival, Szépirodalmi Könyvkiadó gondozásában, Budapest, 1970.
477218
11389
153
477213
11390
153
Márai Sándor: Bölcsességek januártól decemberig. Helikon 2005. Aranyozott egész-műbőr kötésben. Jó állapotban
477211
11391
153
Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. Bp., 1901. Révai. Aranyozott egészvászon kötésben. Egyik kötés laza. 448998
11392
153
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., Egyetemi nyomda. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Festett kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
450162
11393
153
453880
11394
153
Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Bp., [1940], Turul Szépmíves Könyvkiadó. Aranyozott félvászon kötésben
381743
11395
153
438964
11396
153
30000
433342
11397
153
Jókai Mór sorozat összesen 9 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (a legtöbb jó állapotban)
433353
11398
153
412017
11399
153
Jókai Mór politikai divatok I.-III., Elátkozott család, Serfőző Carnius-Regék-Bűntárs, Árnyképek- Óceánia. Összesen 6 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (hibátlan állapotban)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF