Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 144

Lévay József ujabb kötmenényei 1897. Belső borító hiányzik. Aranyozott lapszélekkel, aranyozott Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (kis szakadással)
11412.

Rufpreis:
2 000 HUF

11413.

Rufpreis:
3 000 HUF

Chatel Andor: A mozgásszervi betegségek. Bp., 1956 Művelt nép. Egészvászon kötésben
11414.

Rufpreis:
800 HUF

4 db vegyes orvosi könyv és bekötött folyóirat (Orvosi Hetilap 1957/1 né.)
11415.

Rufpreis:
1 000 HUF

11416.

Rufpreis:
5 000 HUF

Argenti Döme: Hasonszenvi gyógymód és gyógyszertan kezdő h. orvosok és művelt nemorvosok használatára. 1. kötet, Pest, 1868, Grill Károly, 534p. karton kötésben (elvált)
11417.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tretjakov, Szergej: Den Si-hua, a kínai diák I.-II. kötet, Ford. Tamás Aladár, Pozsony, Eugen Prager Könyvesháza, 1938. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, ex librissel
11418.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyv tétel: 10 db Erdélyi Szépmíves Céh kiadású könyv + 2 más
11419.

Rufpreis:
2 000 HUF

11420.

Rufpreis:
74 000 HUF
200,54
231,25

11421.

Rufpreis:
3 000 HUF

7 db főként német nyelvű külföldi sakkönyv / 7 mostly German books about chess
11422.

Rufpreis:
2 000 HUF

11423.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF