Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
453278
11412
153
Lévay József ujabb kötmenényei 1897. Belső borító hiányzik. Aranyozott lapszélekkel, aranyozott Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (kis szakadással) 425023
11413
153
421871
11414
153
Chatel Andor: A mozgásszervi betegségek. Bp., 1956 Művelt nép. Egészvászon kötésben
412012
11415
153
4 db vegyes orvosi könyv és bekötött folyóirat (Orvosi Hetilap 1957/1 né.)
371737
11416
153
408523
11417
153
Argenti Döme: Hasonszenvi gyógymód és gyógyszertan kezdő h. orvosok és művelt nemorvosok használatára. 1. kötet, Pest, 1868, Grill Károly, 534p. karton kötésben (elvált)
453825
11418
153
Tretjakov, Szergej: Den Si-hua, a kínai diák I.-II. kötet, Ford. Tamás Aladár, Pozsony, Eugen Prager Könyvesháza, 1938. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, ex librissel
447981
11419
153
Vegyes könyv tétel: 10 db Erdélyi Szépmíves Céh kiadású könyv + 2 más
423284
11420
153
74000
465996
11421
153
460893
11422
153
7 db főként német nyelvű külföldi sakkönyv / 7 mostly German books about chess
451289
11423
153
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF