Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 144

Mihalik József: Jelentés a múzeumok és könyvtárak orsz. főfelügyelőségének 1911. évi működéséről, Bp. Stephaneum 67p
11460.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db szocialista minikönyv
11461.

3 db szocialista minikönyv

Rufpreis:
2 000 HUF

Balassa Gál: Operák könyve. Bp., 1956 Zemenűkiadó
11462.

Rufpreis:
800 HUF

Salvador de Madariaga: Columbus Kristóf. Ford György Tamás, Bp., Athenaeum. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
11463.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 Vajthó László: Mai magyar múzsa, kiadja a Könyvbarátok Szövetsége, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Bp., kiadói félvászon kötésben, a gerinc sérült
11464.

Rufpreis:
2 000 HUF

11465.

Rufpreis:
1 800 HUF

2000  100 éves a Sakkazértis! I. kötet - Adorján András dacos, magyar lapja - megjelenik néha - Antológia I-II., dedikált példány
11466.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar História - 1984 Barta Gábor: Az erdélyi fejedelemség születése, illusztrációkkal + 1982 Hegyi Klára: Egy birodalom végvidékén, Gondolat Kiadó
11467.

Rufpreis:
800 HUF

1999 P. Brestyánszky Ilona: Budapest zsinagógái, Ciceró Kiadó Bp., képekkel illusztrálva, történelmi leírásokkal, kiadói kemény papírkötésben, kitűnő állapotban
11468.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakspere: János király. Arany János fordítása. Bp., 1898 Ráth Mór. Festett, Leszik-féle papírkötésben. Gerincen kis kopások, egyébként jó állapotú
11469.

Rufpreis:
1 000 HUF

11470.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bonitz Ferenc: Gróf Zichy Nándor élet- és jellemrajz. Bp., 1912. Szent István társulat. Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
11471.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF