Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
397415
11460
153
Mihalik József: Jelentés a múzeumok és könyvtárak orsz. főfelügyelőségének 1911. évi működéséről, Bp. Stephaneum 67p
382553
11461
153
3 db szocialista minikönyv
448926
11462
153
Balassa Gál: Operák könyve. Bp., 1956 Zemenűkiadó
453864
11463
153
Salvador de Madariaga: Columbus Kristóf. Ford György Tamás, Bp., Athenaeum. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
475941
11464
153
1930 Vajthó László: Mai magyar múzsa, kiadja a Könyvbarátok Szövetsége, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Bp., kiadói félvászon kötésben, a gerinc sérült
476896
11465
153
475588
11466
153
2000 100 éves a Sakkazértis! I. kötet - Adorján András dacos, magyar lapja - megjelenik néha - Antológia I-II., dedikált példány 417776
11467
153
Magyar História - 1984 Barta Gábor: Az erdélyi fejedelemség születése, illusztrációkkal + 1982 Hegyi Klára: Egy birodalom végvidékén, Gondolat Kiadó
463046
11468
153
1999 P. Brestyánszky Ilona: Budapest zsinagógái, Ciceró Kiadó Bp., képekkel illusztrálva, történelmi leírásokkal, kiadói kemény papírkötésben, kitűnő állapotban 457091
11469
153
Shakspere: János király. Arany János fordítása. Bp., 1898 Ráth Mór. Festett, Leszik-féle papírkötésben. Gerincen kis kopások, egyébként jó állapotú
457093
11470
153
457100
11471
153
Bonitz Ferenc: Gróf Zichy Nándor élet- és jellemrajz. Bp., 1912. Szent István társulat. Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF