Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 144

1975 Erdey-Grúz Tibor: Hazánk Magyarország I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., gazdagon illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
11448.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

1982 Heinrich Heine: A Bacherachi rabbi - Töredék El Liszickij a Hád gádjához készült tizenegy litográfiájának hasonmásával, Európa Könyvkiadó Bp., kiadói egészvászon kötésben
11449.

Rufpreis:
800 HUF

1846 Magyarföld és népei eredeti képekben Alcím: 	Föld- és népismei, statisztikai és történeti folyóirat (1984-es reprint kiadás)
11450.

1846 Magyarföld és népei eredeti képekben
Alcím: Föld- és népismei, statisztikai és történeti folyóirat (1984-es reprint kiadás)

Rufpreis:
2 000 HUF

1925 Kincses kalendárium, Budapesti Hírlap nyomdája, kiadói keménykötésben, gazdag témával, megviselt állapotban
11451.

Rufpreis:
800 HUF

1928 Kincses kalendárium, Budapesti Hírlap nyomdája, kiadói keménykötésben, gazdag témával, megviselt állapotban
11452.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es Magyar Könyvnap könyve. Aranyozott egészvászon kötésben.
11453.

Rufpreis:
1 000 HUF

IFA W50 típusú tehergépjármű javítási kézikönyve részletes műszaki rajzokkal és adatokkal, a IFA-Automobilwerke Ludwigsfelde kiadásában, szép állapotban, német nyelven
11454.

Rufpreis:
800 HUF

Virág Benedek: Magyar századok. I-III. kötet egybekötve, Heckenast, Bp. 1862, korabeli papírkötésben (kötéstábla elvált, gerinc hiányzik)
11455.

Rufpreis:
4 000 HUF

Az Est Hármaskönyve az 1930. évre. A Nő könyve, korabeli, kissé kopottas egészvászon kötésben
11456.

Rufpreis:
1 000 HUF

11457.

Rufpreis:
800 HUF

Edmond és Jules De Goncourt: A Nő a XVIII. században Wildner Ödön fordításában, I-II. kötet metszetekkel. Bp., 1921 Rózsavölgyi és Társa. keménykötésben, papírtékával
11458.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mikszáth Kálmán: A két koldus diák. Zádor István rajzaival. A Képzőművészeti Társulat kiállításán az I. állami illusztráció-díjat nyerte el. Budapest, 1929. Révai. 135p
11459.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF