Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
474921
11448
153
2500
1975 Erdey-Grúz Tibor: Hazánk Magyarország I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., gazdagon illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
461397
11449
153
1982 Heinrich Heine: A Bacherachi rabbi - Töredék El Liszickij a Hád gádjához készült tizenegy litográfiájának hasonmásával, Európa Könyvkiadó Bp., kiadói egészvászon kötésben
461425
11450
153
1846 Magyarföld és népei eredeti képekben Alcím: Föld- és népismei, statisztikai és történeti folyóirat (1984-es reprint kiadás)
474878
11451
153
1925 Kincses kalendárium, Budapesti Hírlap nyomdája, kiadói keménykötésben, gazdag témával, megviselt állapotban
474882
11452
153
1928 Kincses kalendárium, Budapesti Hírlap nyomdája, kiadói keménykötésben, gazdag témával, megviselt állapotban
453857
11453
153
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es Magyar Könyvnap könyve. Aranyozott egészvászon kötésben. 453466
11454
153
IFA W50 típusú tehergépjármű javítási kézikönyve részletes műszaki rajzokkal és adatokkal, a IFA-Automobilwerke Ludwigsfelde kiadásában, szép állapotban, német nyelven
419094
11455
153
Virág Benedek: Magyar századok. I-III. kötet egybekötve, Heckenast, Bp. 1862, korabeli papírkötésben (kötéstábla elvált, gerinc hiányzik) 435880
11456
153
Az Est Hármaskönyve az 1930. évre. A Nő könyve, korabeli, kissé kopottas egészvászon kötésben
453936
11457
153
442885
11458
153
Edmond és Jules De Goncourt: A Nő a XVIII. században Wildner Ödön fordításában, I-II. kötet metszetekkel. Bp., 1921 Rózsavölgyi és Társa. keménykötésben, papírtékával
419626
11459
153
Mikszáth Kálmán: A két koldus diák. Zádor István rajzaival. A Képzőművészeti Társulat kiállításán az I. állami illusztráció-díjat nyerte el. Budapest, 1929. Révai. 135p
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF