Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 144

Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Pest cca 1820-as kiadás, az első 48 oldal egy későbbi kiadás lapjaival helyettesítve, Vaknyomott, kissé hibás, csatos egészbõr kötéssel / cca 1820 Slovakian Bible in nice leather binding. the first 48 page is from a later edition.
11496.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rácz Sándor: Emlék lapok egy aggszínész életéből. Miskolc, 1857. 3. kiadás Tóth Lajos 48p. (néhány lap széle sérült, de hiánytalan)
11497.

Rufpreis:
6 000 HUF

4 db vegyes művészeti könyv
11498.

4 db vegyes művészeti könyv

Rufpreis:
1 400 HUF

Hekler Antal: Antik művészet, A középkor s a renaissance művészete, Az újkor művészete. Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása. 3 kötet Mindegyik kötet egységes, illusztrált, kifogástalan kiadói vászon-kötésben,
11499.

Rufpreis:
10 000 HUF

Magyar Művészet 1890-1919 I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., kemény kötésben, rengeteg fekete-fehér képpel, kitűnő állapotban
11500.

Rufpreis:
5 000 HUF

A szépművészetek könyve (A Pesti Hirlap könyvtára) 1210 mélynyomású képpel illusztrálva 1940, aranyozott egészvászon kötésben (gerincen apró sérülés, egyébként jó állapotban) 1190p.
11501.

Rufpreis:
2 000 HUF

1908 A Művészet c. folyóirat komplett évfolyama. Szerkeszti Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner.
11502.

Rufpreis:
5 000 HUF

11503.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szentírás a család és az iskola részére. Szerk. Frenkel Bernát. 3. A prófétai könyvek, Benedek Kata rajzaival, szerzői kiadás, aranyozott egészvászon kötésben (gerincen sérülés)
11504.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sík Sándor: Zrínyi Míklós. Első kiadás! Bp., 1923 Franklin, sérült papírkötésben
11505.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vas Gereben: A nemzet napszámosai - a mai magyar nyelvre átdolgozott kiadás, Nemzeti múlt irod. bizottság, 1929. kopott aranyozású egészvászon kötásben
11506.

Rufpreis:
1 000 HUF

Endrődi Sándor költeményei 1867-1901. Singer és Wolfner. A költő arcképével díszített dombornyomott egészvászon kötésben
11507.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF