Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 182
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3109750
22002
464
700000
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
700 000 Ft
3048723
22003
464
500000
18K arany (Au) nyaklánc és fülbevaló szett kígyó mintás. Jelzett 34,2 g
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
3106325
22005
464
340000
14K arany (Au) sárga és rozé arany karkötő. Jelzett, mesterjegyes, 27,7 g, 20 cm
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
2844512
22007
464
260000
Arany (Au/14k) brillekkel ékített gyűrű (cca. 0,55ct), jelzett, m: 57. bruttó: 7,7g
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
3106824
22009
464
280000
Arany (Au) 14K karperec, antik, gilosált díszítéssel, jelzés nélkül, d: 6,5 cm, 20,2 g
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
3106831
22010
464
260000
Pudrié, 14K arany, antik, jelzett,. mesterjegyes geometrikus és gilosált díszítéssel. nettó 18,6 g, d: 4,5 cm
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
3106814
22011
464
220000
Arany (Au) 14 K karperec, antik, gilosált, jelzés nélkül, d: 6,5 cm, nettó: 15,81 g
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
3027695
22012
464
120000
Ezüst (Ag) nagy méretű hullámos peremű gyümölcstál, d: 28 cm, nettó: 631 g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3111822
22013
464
180000
Ezüst (Ag) pecsenyés tálca, hólyagos peremrésszel, jelzett, 45x32 cm, nettó: 915g
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3106821
22014
464
160000
Arany (Au) 14K karperec, antik, gilosált díszítéssel, jelzett, d: 6,5 cm, 11,2 g
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2998377
22015
464
90000
Ezüst(Ag) négyszögletes tálca, jelzett, 32×22 cm, nettó: 501 g 3067044
22016
464
130000
Ezüst (Ag) kínáló tálca. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, plasztikus rózsás peremmel 711 g 45x22 cm
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft