Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 182
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3048573
22017
464
130000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) 14K walles karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,3 g
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
3048568
22018
464
130000
Arany (Au) 14K hullámmintás bross, jelzett, 4,4×2 cm, nettó: 8,5 g
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
3048559
22019
464
130000
Arany (Au) 14K biedermeier stílusú nyitható képtartó medál, jelzett, 5×2,8 cm, nettó: 8,8 g
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
3087706
22020
464
140000
Antik 18K arany (Au) bross, türkizekkel ékítve, vésett, j.n. 7,5 g, d: 30 mm
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2958008
22021
464
90000
Arany (Au) 14 K gyűrű 10 db gyémánttal és 1 db zafírral, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,04 g 3048974
22022
464
85000
Ezüst(Ag) négyszögletes lekerekített sarkú tálca, jelzett, 2,5×18 cm, nettó: 356 g 3103487
22023
464
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3111580
22024
464
120000
Ezüst (Ag) tálca. Jelzett, kopással, 38x18 cm, nettó: 685g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3124594
22025
464
110000
14K arany (Au) nyaklánc. akvamarinnal ékített jelzett 8 g
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
3109759
22027
464
100000
14K arany (Au) bross. gyönggyel és zafirral ékítve jelzett nettó 7,82 g + üveg 35 mm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3101065
22028
464
90000
14K arany (Au) gyűrű citrin kővel 8,89 g m: 55 3048581
22029
464
65000
Arany (Au) 14K walles nyaklánc, jelzett, h: 50 cm + zománcfestett katica függő, 2×1,2 cm, bruttó: 4,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft