Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 182
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3010447
22030
464
85000
Jewellery and precious metal items
14k arany (Au) karikagyűrű pár kalapált, belül gravírozással, Jelzett 5,94 g m: 58, 63 3081551
22031
464
70000
Arany (Au) 18K korallköves kerek fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 4,2 g 3085375
22032
464
80000
14K arany (Au) pecsétgyűrű achát kővel. Jelzett m: 65, 5,09 g 3111825
22034
464
80000
Ezüst (Ag) ovális tálca. Jelzett, 38x21 cm, nettó: 445g 3106833
22035
464
75000
Dávid csillag medál 14K arany, jelzett, 5,55 g, d: 36 mm 2971149
22036
464
70000
Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g 3010478
22037
464
70000
14k arany (Au) gyűrűk, fél pár fülbevaló, egyéb alkatrész, nagyobb darabok jelzettek össz 5,88 g 3127449
22038
464
70000
Kristály karaffa ezüst (Ag) szerelékkel. Jelzett, pattogzással, m: 29,5 cm 3087698
22039
464
65000
Gyémánt brilliáns csiszolással, 0,6 ct F-G, SI2 3125371
22040
464
65000
Régi ezüst (Ag) monogramos kanál és villa szett, össz. 6 db, jelzettek, 399 g 3124533
22041
464
60000
Ezüst (Ag) tálaló és merő, kanalak, Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, 460 g 3129239
22042
464
55000
Ezüst (Ag) bonbonier. Jelzett, nettó: 292 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft