14K arany (Au) sárga és rozé arany karkötő. Jelzett, mesterjegyes, 27,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/464/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1500034/14K-arany-Au-sarga-es-roze-arany-karkoto-Jelzett-mesterjegyes-27-7-g-20-cm~II3106325
3106325
22005
464
340000
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
Leírás: 14K arany (Au) sárga és rozé arany karkötő. Jelzett, mesterjegyes, 27,7 g, 20 cm
: karap_norbert