Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 24

19176.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Helbig René: Légiturista. A vitorlázó repülősport ismertetése. Jelenlegi és jövő fejlődése, különös tekintettel a magyarországi viszonyokra. (DEDIKÁLT). Bp., 1935, szerzői kiadás (Buschmann F. utódai-ny.), 92+(4) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos, a könyvtesttől elvált borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19177.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Ádám József - Darvas Albert - Hidegkuti Nándor: A labdarúgás bűvös négyszöge. A labdarúgófedezetek és összekötők játéka. Bp., 1958, Sport. Kiadói kopott papírkötés. Megjelent 3100 példányban, régi intézményi bélyegzésekkel.
19178.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Nagy Béla: Nyilasi Tibi! Nyilasi Tibi! Nyilasi Tibor által ALÁÍRT példány! Fradi Futballmúzeum 43. Bp., 2003., Framy Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19179.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
11
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1982, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
19180.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
19181.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
A Besztercebányai Sport-Club alapszabályai. Besztercebánya, 1905, Hungária, 26+6 p. Kiadói papírkötés.
19182.

A Besztercebányai Sport-Club alapszabályai. Besztercebánya, 1905, "Hungária", 26+6 p. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19183.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Royal Robbins: Sziklamászás. (Kezdők és haladók könyve.) Bp., 1986, Budai Alpin Club, 152 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a hátsó borító hiányzik, a gerincen kis szakadással. Ritka!
19184.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Sztrókay Lajos: A magashegyek veszélyei. Bp.,(1943),Magyar Sí és Turistaélet, 48 p. Benne plusz lapokkal, rajtuk: Kazinczy Gábor: A Tátracsúcs című írásával. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, javított kötéssel és gerinccel.
19185.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
19186.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Bay Béla - L. Réti Anna: Páston és páston kívül. (Dedikált.) Budapest, 1979. Sportpropaganda (Nyírségi Nyomda). 144 p. + 8 t. (kétoldalas táblákon fotóanyag). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Gábor Tamásnak nagyrabecsüléssel: Bay Béla. 1979 julius 9. Rövid életrajzi méltatások a magyar kardvívósport legendás mesteredzőiről és olimpikonjairól a századfordulótól az 1970-es évekig. Prov.: Gábor Tamás. [Gábor Tamás (1932-2007) olimpiai bajnok vívó, az 1964. évi tokiói olimpián párbajtőr-csapatban aranyérmet nyert, világbajnok, többszörös magyar bajnok.] Fűzve, Molnár István által tervezett kiadói borítóban. Jó példány.
19187.

Bay Béla - L. Réti Anna: Páston és páston kívül. (Dedikált.) Budapest, 1979. Sportpropaganda (Nyírségi Nyomda). 144 p. + 8 t. (kétoldalas táblákon fotóanyag). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Gábor Tamásnak nagyrabecsüléssel: Bay Béla. 1979 julius 9". Rövid életrajzi méltatások a magyar kardvívósport legendás mesteredzőiről és olimpikonjairól a századfordulótól az 1970-es évekig. Prov.: Gábor Tamás. [Gábor Tamás (1932-2007) olimpiai bajnok vívó, az 1964. évi tokiói olimpián párbajtőr-csapatban aranyérmet nyert, világbajnok, többszörös magyar bajnok.] Fűzve, Molnár István által tervezett kiadói borítóban. Jó példány.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft