19186.
464. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
4 800 Ft
Zempléni Antal: A magyar teniszsport rövid története. DEDIKÁLT! Különlenyomat a Magyarországi sportegyesületek története c. könyvből. Bp., 1942, Tenisz. Kiadói papírkötés, a borítón bejegyzéssel, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.