Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 24

19188.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
V. N. Panov: Megnyitások kézikönyve. Ford.: Bakcsi György. Bp., 1963, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3500 példányban.
19189.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Szekeres László szerk.: A Balaton Kékszalagja. Budajenő, 2007, Panoráma, kartonált papírkötés.
19190.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dedrle, František: Echo. Vydal Šachový klub Dobruský v Praze z Vydavatelského fondu Václava Kautského. Praha, 1927, Knihtiskárna Alois Lapáček. Első kiadás. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Cseh, angol és német nyelven. Kissé viseltes egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, az előzéklapon magyar nyelvű ajándékozási bejegyzéssel. / First edition. With black-and-white illustrations. In Czech, English and German language. Hardcover, slightly worn condition, with small stains, handwritten notes.
19191.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 db olimpiával kapcsolatos könyv: Ardai Aladár - Peterdi Pál: Ez történt Tokióban.; Kutas - Lakatos - Peterdi: Ez történt Mexikóban.; Kutas István - Lakatos György: München 72. Bp., 1964-1972, Sport. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
19192.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
19193.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tábori Kornél: Baccarat. Fővárosi és vidéki klubok rejtelmei. Az adatokat gyűjtötte: - -. Budapest, [1912]. Nagyharang Kiadóhivatala( A Nap nyomdája). 128 p. Szövegközti ábrákkal. 20 cm. /Nagyharang Ujságirók Könyvtára 2. szám/. Fűzött, Első borító nélkül
19194.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Capablanca sakkozói pályafutása és játszmái 1888-1942. Összeáll.: Chalupetkzy Ferenc és Tóth László. [Kecskemét],1943, Magyar Sakkvilág,(Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda-Rt.), 306+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, laza fűzéssel.
19195.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
19196.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Borsi-Kálmán Béla: Az Aranycsapat és a Kapitány. Budapest, 2008, Kortárs Kiadó, 284 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
19197.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
19198.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19199.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft