19183.
464. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 400 Ft
A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség alapszabálya és sportszabályai 1939. Sajtó alá rendezte Herzum János. Kispest, 1939, Fischhof Henrik-ny., 4+277 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, benne kb. 20 gépelt lappal és dokumentummal, közte módosításokkal, bejelölésekkel és bejegyzésekkel.