Militária

Tételek száma: 173

1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem eltérő portréval, jelzetlen Ag kitüntetés, modern mellszalagon T:XF Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration without hallmark, with modern ribbon C:XF  NMK 133.
33184.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem eltérő portréval, kitüntetés, sérült mellszalagon T:AU,XF patina  Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 2nd Class decoration, on damaged ribbon C:AU,XF patina  NMK 133.
33185.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" eltérő portréval, kitüntetés, sérült mellszalagon T:AU,XF patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" decoration, on damaged ribbon C:AU,XF patina NMK 133.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés, modern mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 patina, ph.  Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark on edge, with modern ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina, edge error NMK 133.
33186.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:AU patina, kis ph Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU patina, small edge error  NMK 137.
33187.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:AU patina, kis ph Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU patina, small edge error NMK 137.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration with modern ribbon. Sign.:Tautenhayn C:XF  NMK 137.
33188.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with modern ribbon. Sign.:Tautenhayn C:XF NMK 137.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem sárgaréz változatú kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:VF,F Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) brass variant decoration on modern ribbon. Sign.:Tautenhayn C:VF,F  NMK 137.
33189.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" sárgaréz változatú kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:VF,F Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" brass variant decoration on modern ribbon. Sign.:Tautenhayn C:VF,F NMK 137.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem hadifém változatú kitüntetés modern mellszalagon, szignó nélkül T:F ph. Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) war metal variant decoration on modern ribbon, without signature C:VF,F  NMK 137.
33190.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém változatú kitüntetés modern mellszalagon, szignó nélkül T:F ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" war metal variant decoration on modern ribbon, without signature C:VF,F NMK 137.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
33191.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés, kopott mellszalagon szignó nélkül T:XF  Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration, on worn ribbon, without signature C:XF NMK 137.
33192.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés, kopott mellszalagon szignó nélkül T:XF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration, on worn ribbon, without signature C:XF NMK 137.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:AU,XF sérült szalag Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration with ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU,XF damaged ribbon NMK 137.
33193.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:AU,XF sérült szalag Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU,XF damaged ribbon NMK 137.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem, ismételt adományozás bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1914. Franz Joseph Medal for Bravery bronze, awarded for the second time bronze medal with original ribbon and award band. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 138.
33194.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem, ismételt adományozás" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze, awarded for the second time" bronze medal with original ribbon and award band. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 138.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. FM. EHG. FRIEDRICH (Frigyes Főherceg Tábornagy) bronz sapkajelvény. Szign.: Marschall (32x43mm) T:AU kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. FM. EHG. FRIEDRICH (Feldmarschall Archduke Friedrich) bronze cap badge. Sign.: Marschall (32x43mm) C:AU small patina
33195.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Frigyes Főherceg Tábornagy)" bronz sapkajelvény. Szign.: Marschall (32x43mm) T:AU kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Feldmarschall Archduke Friedrich)" bronze cap badge. Sign.: Marschall (32x43mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft