Militária

Tételek száma: 173

33208.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF,VF  Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK.: 310.
33209.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF,VF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK.: 310.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF patina Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF patina NMK.: 310.
33210.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF patina Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF patina NMK.: 310.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés sérült, kopott mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration with demaged, worn ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK 310.
33211.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés sérült, kopott mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration with demaged, worn ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK 310.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF,VF ü. Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF ding NMK.: 310.
33212.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF,VF ü. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF ding NMK.: 310.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés egy sebesülés után járó - mellszalaggal, amit rávarrtak egy modern Hadiérem szalagra. Szign.: R. Placht T:XF sérült szalag Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with 1st time wound ribbon, which was sewn onto a modern Military Medal ribbon. Sign.: R. Placht C:XF demaged ribbon NMK 328.
33213.

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó - mellszalaggal, amit rávarrtak egy modern Hadiérem szalagra. Szign.: R. Placht T:XF sérült szalag Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with 1st time wound ribbon, which was sewn onto a modern Military Medal ribbon. Sign.: R. Placht C:XF demaged ribbon NMK 328.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF oxidáció Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with ribbon after one wounds. Sign.: R. Placht C:XF oxidation NMK 328.
33214.

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after one wounds. Sign.: R. Placht C:XF oxidation NMK 328.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with ribbon after one wounds. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.
33215.

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after one wounds. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF oxidáció Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328.
33216.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés, modern - három sebesülés után járó - mellszalaggal, peremén 1918 - W(6?)A beütéssel. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with modern ribbon - for the 3rd time wound, with 1918 - W(6?)A mark on the edge. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion  NMK 328.
33217.

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés, modern - három sebesülés után járó - mellszalaggal, peremén "1918 - W(6?)A" beütéssel. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with modern ribbon - for the 3rd time wound, with "1918 - W(6?)A" mark on the edge. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion NMK 328.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion  NMK 328.
33218.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion NMK 328.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht (38mm) T:2 ly., ph. Hungary 1918. Wound Medal - Laeso Militi Zn decoration without ribbon. Sign.: R. Placht (38mm) C:XF hole, edge error NMK 328.
33219.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft