Militária Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2672611
33316
443
Military
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) DN "Károlyi Mihály / Emlékül a Magyar Honvédségtől" nem eredeti műanyag tokban (39mm) T:1- 2798456
33317
443
Military
Numizmatika
Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Nagy Imre / Emlékül a Magyar Honvédségtől" kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1- 2919949
33318
443
Military
Numizmatika
DN "I. Mosoni Hadastyánegylet / Szolgálat elismerése" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF a szalag kopott, sérült 2880225
33319
443
Military
Numizmatika
5db-os vegyes, nagyrészt katonai emlékérem tétel, közte DN "Magyar Néphadsereg 1514 - 1848 - 1919" bronz emlékérem (32mm) T:AU,XF 2911529
33320
443
Military
Numizmatika
Kis doboznyi vegyes, főleg magyar régi és szocialista jelvény, gomb, felvarró, közte főleg katonai téma T:vegyes Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft