1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:3 patina, korrózió
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:F patina, corrosion NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés modern mellszalag nélkül T:2,2- kis ph., patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF small edge error, patina NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:VF patina
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,F oxidáció
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Zn decoration without ribbon C:VF,F oxidation
NMK 249.
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF patina, kopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with original ribbon C:XF patina, worn gilt NMK 269.
1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés sérült, nem eredeti mellszalagon T:VF lekopott aranyozás, patina
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration with demaged, not original ribbon C:VF patina, worn gilt
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF patina
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with original ribbon C:XF patina
NMK 269.
1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés kopott, nem eredeti mellszalagon T:XF,VF lekopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration with worn, not original ribbon C:XF,VF patina, worn gilt