1911-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF
Hungary 1911-1918. "Military Service Medal 3nd class" bronze decoration with ribbon C:XF
NMK 155.
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918."Ferenc József" jelzett Ag gyűrű (2,15g/0.800/63-as méret)
Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "Franz Joseph" metal ring (2,15g/0.800/size 63)
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918."Ferenc József, II. Vilmos" bronz gyűrű (64-es méret)
Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "Franz Joseph, Wilhelm II" bronze ring (size 64)
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés, fémjel a fülben, eredeti mellszalagon T:AU,XF patina, zománchiba
Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration with hallmark in the ear, with original ribbon C:AU,XF patina, enamel error
NMK 285.
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF kis zománchiba /
Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon C:AU,XF small enamell error
NMK 282.
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU kis zománchiba a koszorúban / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon C:AU small enamel error in the laurel
NMK 283.
1914-1918. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" részben zománcozott, karikán jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, szintén függesztőkarikán jelzett "G.A.S." gyártói jelzéssel. A "VIRIBUS UNITIS" szöveget tartalmazó rész 60 fokkal elfordulva. T:AU / Hungary 1914-1918. "Silver Merit Cross with the Crown on a war ribbon" hallmarked Ag decoration with original ribbon and thin ribbon, also on suspension ring with "G.A.S." makers mark. The part containing the text "VIRIBUS UNITIS" rotated by 60 degrees C:AU NMK 223.
1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon, szignó nélkül T:VF Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" war metal decoration with original ribbon, without signature C:VF NMK 129.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:AU,XF patina
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark, on ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF patina
NMK 133.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" eltérő portréval, színesfém változatú kitüntetés, mellszalagon T:XF
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" different portrait, base metal variant, on ribbon C:XF
NMK 133.