Militária

Tételek száma: 173

33147.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
1869-1916. Koronás Ezüst Érdemkereszt karikán jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, függesztőkarikán fémjellel és gyártói jelzéssel T:AU,XF patina, kisebb zománchibák Hungary 1869-1916. Silver Cross of Merit with Crown Ag decoration without ribbon, with hallmark and makers mark on suspension ring C:AU,XF patina, small enamel errors NMK.: 223.
33148.

1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, függesztőkarikán fémjellel és gyártói jelzéssel T:AU,XF patina, kisebb zománchibák Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" Ag decoration without ribbon, with hallmark and maker's mark on suspension ring C:AU,XF patina, small enamel errors NMK.: 223.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1869-1916. Koronás Ezüst Érdemkereszt vörös szalagon karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, a függesztőkarikán fémjellel és BACHRUCH gyártói jelzéssel T:XF zománchiba / Hungary 1869-1916. Silver Merit Cross with the Crown on red ribbon hallmarked Ag decoration on ribbon, with BACHRUCH makers mark on the suspension ring C:XF enamel error NMK 222.
33149.

1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt vörös szalagon" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, a függesztőkarikán fémjellel és "BACHRUCH" gyártói jelzéssel T:XF zománchiba / Hungary 1869-1916. "Silver Merit Cross with the Crown on red ribbon" hallmarked Ag decoration on ribbon, with "BACHRUCH" maker's mark on the suspension ring C:XF enamel error NMK 222.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés, ismétlőpántos mellszalagon, szignó nélkül T:AU,XF patina Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class silver plated bronze decoration with multiple award band on ribbon, without Leisek sign C:AU,XF patina NMK 129.
33150.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, ismétlőpántos mellszalagon, szignó nélkül T:AU,XF patina Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated bronze decoration with multiple award band on ribbon, without Leisek sign C:AU,XF patina NMK 129.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
33151.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1873. Hadiérem bronz kitüntetés mellszalagon T:AU apró ph. Hungary 1873. Military Medal bronze decoration with ribbon C:AU small edge error NMK 231.
33152.

1873. "Hadiérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU apró ph. Hungary 1873. "Military Medal" bronze decoration with ribbon C:AU small edge error NMK 231.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) gold plated bronze decoration with ribbon C:AU  NMK 245
33153.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU NMK 245

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott bronz kitüntetés modern hadiszalagon T:AU patina, lekopott aranyozás /  Austro-Hungarian Monarchy 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated bronze decoration with modern war ribbon C:AU patina, worn gilt NMK 245.
33154.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés modern hadiszalagon T:AU patina, lekopott aranyozás / Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with modern war ribbon C:AU patina, worn gilt NMK 245.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
1890. Bronz Katonai Érdemérem bronz kitüntetés mellszalag és korona díszítmény nélkül T:VF az aranyozás szinte teljesen lekopott Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis) bronze decoration without ribbon and crown C:VF worn gilt
33155.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" bronz kitüntetés mellszalag és korona díszítmény nélkül T:VF az aranyozás szinte teljesen lekopott Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" bronze decoration without ribbon and crown C:VF worn gilt

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF,VF patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration with original ribbon C:XF,VF patina NMK 249.
33156.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF,VF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon C:XF,VF patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:XF,VF patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration with not original ribbon C:XF,VF patina NMK 249.
33157.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:XF,VF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with not original ribbon C:XF,VF patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF,VF  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF,VF NMK 249.
33158.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF,VF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF NMK 249.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft