Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 251

17649.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Wilhelm Fraenger: Hieronymus Bosch. Ford: Dávid Gábor Csaba. Lutz Braun felvételeivel és Patrik Reuterswärd utószavával. Bp, 1982., Corvina, 485 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, 30x24x5 cm Tékában Jó állapotban
17650.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Dürer Apokalipszis. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Nagy méretű, Dürer metszeteinek reprodukciót tartalmazó könyv Kiadói papírkötés, tékával, jó állapotban. 49 cm
17651.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kabdebo Gyula et al.: Az építőművészet története az ókorban. Szerk.: - - . Az Építőművészet Története I. köt. (Unicus, több kötete nem jelent meg!) Bp., 1903, Magyar Mérnök- és Építész-Egylet (Pátria-ny.), XVI+464 p. + 64 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kisebb sérüléssel, belül a lapok jó állapotban.
17652.

Kabdebo Gyula et al.: Az építőművészet története az ókorban. Szerk.: - - . Az Építőművészet Története I. köt. (Unicus, több kötete nem jelent meg!) Bp., 1903, Magyar Mérnök- és Építész-Egylet ("Pátria"-ny.), XVI+464 p. + 64 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kisebb sérüléssel, belül a lapok jó állapotban.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Műhelytitkok sorozat 12 kötete: Borművesség, A restaurálás, Metszés és nyomtatás, Színház és látvány I-II., stb. Bp., 1970-1983, Corvina. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17653.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
17654.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gajdó Tamás-Korniss Péter-Szegő György: Színházkutatás - Nagymező utca 22-24. Bp, 1998, Thália Színház. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben. 193. számú számozott példány. Benne Metzner János rendező ajándékozási soraival Pécsi Ildikó színművész részére.
17655.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1926, Világirodalom. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a gerincen kopásnyomokkal.
17656.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Egri Mária: Szabó Zoltán. Angyalföld. A művész, Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014) által DEDIKÁLT példány! Bp.-Sopron, 2003, Körmendi Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17657.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Hekler Antal: Antik művészet.; A magyar művészet története.; Az újkor művészete. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége-Magyar Könyvbarátok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, az egyik borítón kopott, a gerincek fakók, de egyébként jó állapotban.
17658.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sonkoly Károly: A klasszicista Pécs építőmestere - Piatsek József (1781-1854). Pécsi Regélő 1. Pécs, 2003, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17659.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel Kiadói zsinórfűzésű papírkötésben. Számozatlan példány.
17660.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft