Victor Vasarely tíz kompozíciója Bartok Béla emlékére. Csoóri Sándor, Illyés Gyula, Weöres Sándor és mások verseivel. Bp., (1982), Helikon, 1 sztl. lev. + 10 t. Kiadói papírmappában.
Jacob Burckhardt: Az olasz renaissance műveltsége. 104 műmelléklettel. Ford.: Elek Artúr. Bp., 1945, Dante. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
Török Rezső (1895-196) író, újságíró, regényíró névbejegyzésével.
Köpeczky Róna, Kürti Emese, Makláry Kálmán (szerk.): Reigl Judit. Űr és extázis. Emptiness and Ecstasy. Bp., 2014, Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum, 204 p. Reigl Judit műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Derek Jarman: A Portrait. London,1996.,Thames and Hudson. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, benne neves magyar művészek reprodukcióival. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, foltos lapokkal.
The Kieselbach Collection. Hungarian Painting 1900-1945. Pictures selected, edited and accompanie with text by Judit Szabadi. Bp., 1996., Kieselbach. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapokkal.