Szentgyörgyi József (1940-2014) festőművész dedikált katalógus, valamint aláírt meghívó, és két prospektus/katalógus, össz. 4 db: Krunák Emese, Láncz Sándor, Dr. Ellen Markgraf, Molnár Zsolt, Rideg Gábor: Szentgyörgyi József. Szentgyörgyi József (1940-2014) festőművész által dedikált! Szolnok, 1998, Tisza Nyomda. 65 p. Szentgyörgyi József műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + 1999 meghívó Szentgyörgyi József kiállítására, Vigadó Galéria. Szentgyörgyi József által aláírt! + Szentgyörgyi József, Szín dráma, kihajtható kiállítási prospektus, 2008 Hamilton Aulich Art Galéria, alján kissé foltos. + Szentgyörgyi József, 1977, Stúdió Galéria, Bp., kiállítási katalógus
Bálványos Anna: Cseke Szilárd - Erdő sorozat. Forest series. A művész, Cseke Szilárd (1967-) által DEDIKÁLT példány. [Budaörs, 2009.], Szerzői. A művész munkáinak reprodukcióival. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Finn dizájn, 3 db katalógus-évkönyv: Designed in Finland 1979; Designed in Finland 1980; Design in Finland, 1983. Angol nyelven. Színes képekkel nagyon gazdagon illusztrált (divat, iparművészet, belsőépítészet, stb.). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal és gerincekkel, 1979-es katalógus teste elvált a borítótól.
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1903, Athenaeum, 76p. + 40 t. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói illusztrált, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésel.