Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 251

17856.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Balázs Dercsényi - Gábor Hegyi - Ernő Marosi - József Török: Catholic Churches in Hungary. Bp., 1992. Hegyi. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
17857.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17858.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
2 db grafikai biennálé katalógus: 1985 Miskolc, 13. országos grafikai biennálé + 1994. Jel IX. Országos Tervező Grafikai Biennálé
17859.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar Keramikusok Társasága. Vác, 1995. Színes képekkel, többek közt Ambrus Éva, Csekovszky Árpád, Fürtös György, Geszler Mária, Várdeák Ildikó műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói, kissé kopott papírkötésben.
17860.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Üveg az építészetben. Pécs, 2001: Magyar Üvegművészeti Társaság. 131p. Kiadói papírkötésben
17861.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A legjobb Szigetszentmiklósról. A Patak fesztivál katalógusa. Szigetszentmiklós 2014. Patak Képzőművészeti Egyesület. 750 pld. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Bartl József, Felugossy László, Hajdú László, Matzon Ákos műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papíkötésben
17862.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db Színyei Merse Pál Társaság ismertető és katalógus: 1920-1992, 1992-2002.
17863.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17864.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kassák Lajos: Éljünk a mi időnkben. Írások a képzőművészetről. Vál. és sajtó elé rendezte Ferencz Zsuzsa. Keszthelyi Rezső jegyzeteivel. Bp., 1978, Magvető Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány, jó állapotban
17865.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17866.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft