Magyar Keramikusok Társasága. Vác, 1995. Színes képekkel, többek közt Ambrus Éva, Csekovszky Árpád, Fürtös György, Geszler Mária, Várdeák Ildikó műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói, kissé kopott papírkötésben.
A legjobb Szigetszentmiklósról. A Patak fesztivál katalógusa. Szigetszentmiklós 2014. Patak Képzőművészeti Egyesület. 750 pld. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Bartl József, Felugossy László, Hajdú László, Matzon Ákos műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papíkötésben
Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Kassák Lajos: Éljünk a mi időnkben. Írások a képzőművészetről. Vál. és sajtó elé rendezte Ferencz Zsuzsa. Keszthelyi Rezső jegyzeteivel. Bp., 1978, Magvető Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány, jó állapotban