Porcelán Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2860557
11442
438
Herendi porcelán sárkányölő János vitéz, Terv: Lőrinc István, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm 2860566
11443
438
14000
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, három talpon álló, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2847140
11444
438
Herendi kék virágmintás salátás tál, jelzett, kis kopással, 26 cm 2847139
11445
438
Herendi kék virágmintás főzelékes tál, jelzett, kis kopással, 26x26 cm 2847141
11446
438
Herendi kék virágmintás torta tál, jelzett, kis kopással, 32 cm 2847142
11447
438
24000
Herendi kék virágmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, 19-31 cm 2847144
11448
438
Herendi kék virágmintás 8 db lapos tányér, jelzett, kis kopással, 25 cm 2847143
11449
438
Herendi kék virágmintás torta tál, jelzett, kis kopással, 26 cm 2861795
11450
438
Herendi Viktória mintás tál. Kézzel festett, jelzett 1941, kopással d: 18 cm 2861796
11451
438
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattnással 8 cm 2860142
11452
438
Herendi Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm 2868583
11453
438
Herendi porcelán rózsás gyertyatartó, 1940. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft