Porcelán Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2855831
11454
438
Herendi porcelán fonott tálka, 12 cm + hamutál 9 cm Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 2864388
11455
438
Herendi petrezselyem mintás két személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egyik csészén hajszálrepedéssel, a kiöntő fedelének peremén csorbával 2864166
11456
438
Herendi kis váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 2864168
11457
438
Herendi szív tálka és váza Kézzel festett, jelzett, kis kopással 10x10 cm, 16 cm 2864167
11458
438
Herendi rózsa festett, jelzett, lepattanásokkal 8 cm 2862477
11459
438
44000
Herendi Viktória mintás porcelán süteményes készlet kis méretű (12 cm) tányérokkal. Tál d: 30 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2867579
11460
438
Herendi nyuszi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 5 cm 2866098
11461
438
2 db Herendi Apponyi mintás teáscsésze, jelzett, ragasztott, sérült. 2866108
11462
438
Herendi porcelán sepregető lányka, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 9 cm 2862836
11463
438
Herendi IKR Közös Vállalat, kukoricás tálka, jelzett, kopásokkal, 13,5x9,5 cm 2862837
11464
438
Herendi nagy méretű pur-pur Apponyi mintás, háncs nyomott váza, kopásokkal, jelzett. m: 23cm 2862880
11465
438
3400
Herendi virágcsokor mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 14x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft