Porcelán Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2858868
11430
438
Herendi mini gyík figura. Kézzel festett, jelzett, farka letört, restaurálható 7 cm Eredeti dobozával 2858862
11431
438
Herendi János Vitéz figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9x6 cm 2863653
11432
438
24000
Herendi zöld virágmintás körmös kaspó, kopott, kis lepattanással, jelzett, m: 17,5 cm 2863634
11433
438
24000
Herendi Viktória mintás süteményes tál, jelzett: III. osztály, minimális gyári égetési hibák, d: 30 cm 2859289
11434
438
Herendi virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 4 cm 2859301
11435
438
4200
Herendi 1943 porcelán pillangó levélen, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm 2859295
11436
438
Herendi porcelán tétel, össz. 3 db: 2 db mini váza, m: 6 és 6,5 cm; 1 db bonbonier, m: 5 cm, mind kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 2858605
11437
438
24000
Herendi csipkebogyó mintás, porcelán nagy méretű kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26,5 cm, m: 15,5 cm 2848785
11438
438
Hollóházi kacsa pár, jelzett, kis kopásokkal, m: 10,5 cm 2860539
11439
438
Herendi porcelán rózsa, 2 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, egyiken apró csorbával, m: 4 cm 2860542
11440
438
Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9 cm 2860543
11441
438
Herendi virág mintás áttört porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft