Porcelán

Tételek száma: 407

Herendi Apponyi mintás porcelán áttört kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x13 cm
11418.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Herendi virág mintás porcelán váza oroszlán lábakkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm
11419.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Herendi Rotschild mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm m
11420.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11421.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Herendi porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm, m: 9,5 cm
11422.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Herendi porcelán süteményes tányér készlet 6 darab. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 15 cm
11423.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Hamis Herendi porcelán kávés csésze, mélynyomású Herend jelzéssel, óherendi jelzéssel. Matricás, hibátlan
11424.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Herendi zöld virág mintás ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:9 cm
11425.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herend Wellner jelzéssel: süteményes kínáló. Kézzel festett, jelzett, kopott. d: 22 cm
11426.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
18
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm
11427.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11428.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11429.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft