Porcelán Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2856720
11418
438
Herendi Apponyi mintás porcelán áttört kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x13 cm 2856721
11419
438
26000
Herendi virág mintás porcelán váza oroszlán lábakkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm 2856723
11420
438
30000
Herendi Rotschild mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm m 2856722
11421
438
26000
Herendi Apponyi mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, belül virágvíz által hagyott foltcsík, m: 17 cm 2856718
11422
438
Herendi porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm, m: 9,5 cm 2856714
11423
438
Herendi porcelán süteményes tányér készlet 6 darab. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 15 cm 2857207
11424
438
Hamis Herendi porcelán kávés csésze, mélynyomású Herend jelzéssel, óherendi jelzéssel. Matricás, hibátlan 2857206
11425
438
Herendi zöld virág mintás ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:9 cm 2857203
11426
438
Herend Wellner jelzéssel: süteményes kínáló. Kézzel festett, jelzett, kopott. d: 22 cm 2857205
11427
438
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm 2856483
11428
438
Herendi Eton mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással. d:15 cm 2856715
11429
438
Herendi porcelán süteményes tányér készlet 6 darab. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft