Porcelán Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2824265
11394
438
40000
Antik Kínai porcelán korsó, jelzés nélkül, kopott, 1880-90 körül, m: 13,5 cm 2814241
11395
438
80000
Kínai Famille Rose nagyméretű aranyhaltartó edény, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 29 cm, d: 37 cm 2795457
11396
438
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm 2697565
11397
438
28000
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm, h: 26 cm 2788602
11398
438
11000
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 23cm 2807695
11399
438
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm 2753475
11400
438
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, 1908, kopásokkal, d: 25,5 cm 2830351
11401
438
Antik Herendi / Óherendi virágmintás leveses tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 23,5 cm 2830352
11402
438
Antik Herendi / Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm 2830347
11403
438
Antik Herendi / Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 24,5 cm 2830323
11404
438
Herendi Apponyi mintás váza, jelzett, hibátlan. m: 15,5 cm 2830321
11405
438
28000
Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, füles tálca és 6 db tányér, d: 12-28 cm, jelzett, hibátlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft